Wydarzenia Bielsko-Biała Cieszyn

Kolejne przypadki koronawirusa w naszym regionie

Zdjęcie poglądowe. Fot. Wojciech Ciomborowski

Są kolejne przypadki zakażenia. U kilku osób badania pobranych próbek wykazały „plusa”.

W dobrym stanie w swoim domu leczy się mężczyzna w sile wieku z powiatu bielskiego. Mieszkaniec zakaził się w miejscu pracy.

Do szpitala w Tychach przewiezieni zostaną dwaj pacjenci ze szpitala wojewódzkiego w Bielsku-Białej. Mężczyźni w wieku 70 lat (z powiatu cieszyńskiego) i 44 lata (powiat bielski) byli hospitalizowani na oddziale z pacjentem, który, jak się okazało, był chory na
koronawirusa. Obaj mężczyźni są w dobrym stanie.

W dobrym stanie jest mężczyzna w sile wieku z powiatu bielskiego, który przebywał na kwarantannie domowej po kontakcie z osobą chorą w miejscu pracy. Badanie pobranych próbek od kobiety z najbliższego otoczenia mężczyzny wykazało także obecność koronawirusa w organizmie.

google_news
6 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
gaździna
gaździna
4 lat temu

Maseczki do nabycia w aptekach. W Bestwinie kosztuje 8 zł. ,można ją prać.

Edward
Edward
4 lat temu

Jaki jest stan zdrowia lekarza który operował zarażonego wirusem w szpitalu wojewódzkim

stela
stela
4 lat temu

Dokładnie tak to będzie higiena maseczki i do pracy i życie z nowymi wirusami

Ja ja ja
Ja ja ja
4 lat temu

Nie do zatrzymania to jest i powstrzymania. Zostanie z nami na zawsze. Zapewne jest mnóstwo osob zarażonych ,które przechodzą to bez objawowo lub mają np.tylko katarek, ból głowy, mięśni i zarażają.Dlatego siedź w domu. Ogólny dostęp testów to tylko jedna z piramidy do powstrzymania zarazy,no i wyścig biznesowy do znalezienia szczepionki.Powinien być nakaz chodzenia w maseczkach po opuszczeniu domu,no ale nie ma takiej ilości.Druga sprawa to dostęp do szybkich minutowych testów.Zapewne o tym usłyszymy bo państwo tak długo nie pociągnie tzn.na siedzeniu w domu.Styczniowe opowieści wszystkich mądrych warto posłuchać typu a do nas to nie dojdzie,zwykła grypa że to tylko… Czytaj więcej »

janek
janek
4 lat temu
Reply to  Ja ja ja

A z czego będziemy żyć. trzeba przestrzegać zasad higieny liczyć ze akurat nam sie uda .Wszyscy nie zdechniemy.
Głowa do góry i do roboty .

Franek
Franek
4 lat temu
Reply to  janek

Chłopie, ile lat pracujesz? Trzeba było oszczędzać. Nadzieję możesz mieć na najlepsze ale szykuj się na najgorsze. Jestem bardzo ciekawy, jak przyniesiesz wirusa swoim bliskim to będziesz dalej pajacował z głową do góry.