Wydarzenia Bielsko-Biała Cieszyn

Kolejni chorzy w powiatach bielskim i cieszyńskim…

Fot. Materiał prasowy

Jak w porannym raporcie poinformowały służby prasowe wojewody, w województwie śląskim wykryto koronawirusa u kolejnych 162 mieszkańców. Wśród nich są mieszkańcy powiatów bielskiego i cieszyńskiego.

Wirusem zakażonych jest 2 młodych mieszkańców powiatu bielskiego,  3 mieszkanki powiatu bielskiego (2 w sile wieku i starsza) oraz 3 mieszkańców powiatu cieszyńskiego (2 kobiety w sile wieku i mężczyzna w sile wieku).

google_news
6 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
SEBO
SEBO
4 lat temu

Niestety ale wielu ludzi ma problem!Lepiej jest im żyć w oszustwie niż przyznać się do tego że zostali oszukani!

SEBO
SEBO
4 lat temu

Tak się składa że jestem z Cieszyna i niestety ale jest to jedno wielkie kłamstwo! Pytamy na wzajem rodziny znajomych itd. Nikt tej bzdury nie potwierdza! Takrze nie muszą więcej kłamać bo każdy wie że to jedna wielka ściema! Proszę mi napisać imię i nazwisko osoby zarażonej i wynik?W Zgonach na raka, grypę czy inne proszę korony nie wpisywać jako besposriedniej przyczyny śmierci. Tak jak to miało miejsce w stanach do czego Lekaże się przyznali no 13tys dolców za wpisanie Korony to fajna kasa.

Miro
Miro
4 lat temu

Pani Monice już pidziękujemy

Citizen
Citizen
4 lat temu
Reply to  Miro

Zgadzam się ?

Mariusz
Mariusz
4 lat temu

Tak to strszne tlko trstestesty są też fatalne . W hstoriy zawsze były korowirusy . Teraz jest tylko jedna choroba KORONA BERŁO WIRUS I MASE DYLETANTÓW STWIERDZJACYCH WIRUSA SZEGÓLNIE W MEDJSCH NA CSŁYM ŚWIECIE KROKA PRZECINEK W TYM SAMYM MIEJDU

ciekawy
ciekawy
4 lat temu
Reply to  Mariusz

Kiepsko ci idzie to pisanie. To wina translatora czy nadmiaru alkoholu?