Wydarzenia Sucha Beskidzka Wadowice Oświęcim

Trzy nowe przypadki Covid-19 w powiecie suskim. Wśród chorych dwójka dzieci

Do 1170 wzrosła wśród mieszkańców Małopolski liczba zachorowań na Covid-19. Trzech nowych zarażonych  koronawirusem SARS-CoV-2 u  jest mieszkańcami powiatu suskiego.

Nowi chorzy to mężczyzna w sile wieku oraz dwoje nieletnich (chłopiec i dziewczynka). Jak ustaliliśmy dwoje z nich jest mieszkańcami gminy Stryszawa, w której do tej pory zakaziło się 16 osób. A trzeci chory to mieszkaniec gminy Bystra-Sidzina. Jest to drugi przypadek na terenie tej gminy.

Do tej pory w powiecie suskim na Covid-19 zachorowało potwierdzono 45  osób. 19 z gminy Zawoja, 16 z gminy Stryszawa, 4 z Suchej Beskidzkiej, 3 z gminy Maków, 2 z gminy Bystra-Sidzina i 1 z gminy Jordanów.

Do dziś do 8.00 wyzdrowiało 28 osób, z których 17 to mieszkańcy gminy Zawoja, 4 Suchej Beskidzkiej, po 3 gmin Stryszawa i Maków i jedna z gminy Jordanów.

google_news
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Deny
Deny
4 lat temu

Nie możemy żyć w całkowitej izolacji, bo wtedy zamiast wirusa umrzemy z głodu. Słowacja świetnie sobie poradziła, praktycznie nie ma nowych przypadków, ale co teraz. Ile wytrzymają w zamknięciu.

gość
gość
4 lat temu

Patrzac na ruch na drodze i n-ry rejestracyjne to należy sądzić że wszystko przed nami.