Bielsko-Biała Kultura i rozrywka

Komediowy wieczór z Katarzyną Skrzynecką

Komedię w doborowej obsadzie, zatytułowaną „Wieczór Panieński Plus”, będzie można obejrzeć w niedzielę, 14 kwietnia, w Bielskim Centrum Kultury. Zaplanowano dwa spektakle – o 16.00 i 19.00.

Ten wieczór panieński zmieni się w wielką awanturę, którą spotęguje wezwany na pomoc były mąż przyszłej panny młodej. Spektakl udowadnia, że to, czego sobie życzymy, nie zawsze jest tym, czego potrzebujemy, a serce i rozum najczęściej stoi po dwóch różnych stronach barykady.
Trzy przyjaciółki po przejściach z przytupem wkraczają na nowe drogi życia. Irena przyjmuje oświadczyny bogatego biznesmena, a choć daty ślubu jeszcze nie wyznaczono, trzeba wydarzenie uczcić. Jak? Oczywiście organizując wystrzałowy, szalony wieczór panieński. Pech w tym, że panienki nie są już panienkami, termin imprezy trudno wcisnąć w napięte grafiki pracujących uczestniczek, zamówione atrakcje jedna po drugiej biorą w łeb, a występ przystojnego striptizera, który miał stanowić gwóźdź wieczoru, okazuje się… gwoździem do trumny szampańskiej zabawy.

Obsada:
Katarzyna Skrzynecka
Wiktoria Gąsiewska
Anna Iberszer
Tomasz Bednarek
Paweł Góral

„Wieczór Panieński Plus”, 14 kwietnia godz. 16.00 i 19.00, Bielskie Centrum Kultury. Bilety – kasa Biletowa BCK tel. 33/828-16-45; 33/828-16-55 lub 512-265-535, TUTAJ; zamówienia zbiorowe: tel. 𝟓𝟑𝟏-𝟓𝟑𝟏-𝟎𝟎𝟏 e-mail: 𝐛𝐢𝐥𝐞𝐭𝐲@𝐚𝐠𝐞𝐧𝐜𝐣𝐚𝐦𝐮𝐳𝐚.𝐩𝐥).

google_news