Kultura i rozrywka Żywiec

Koncert muzyki filmowej w Żywcu. Ruszyła sprzedaż biletów!

Fot. MCK Żywiec

Po raz kolejny w Amfiteatrze Pod Grojcem w Żywcu czekać nas będzie niezwykle prestiżowy koncert w wykonaniu Polskiej Orkiestry Muzyki Filmowej. Koncert co prawda planowany jest na 7 sierpnia, ale już teraz warto zakupić bilet.

W trakcie tego niecodziennego wydarzenia muzycznego orkiestra pod batutą maestro Przemysława Pasternaka zagra znane i popularne przeboje filmowe, które na scenie zaśpiewają między innymi: Gabriela Grzybacz, Katarzyna Misiorek, Daniel Chodyna, Justyna Jędrusik (laureatka Szansy na sukces), laureaci programu X Factor Jakub Jurzyk i Szymon Grzybacz, a także Bartosz Nowak laureat Bitwy Tenorów na Róże. W części finałowej orkiestra wystąpi wspólnie z Beatą Kozidrak, której raczej nie trzeba nikomu szerzej przedstawiać. Koncertowi towarzyszyć będzie chór Silesian Choir Ad Libitum.

Bilety na koncert można zakupić w kasie Miejskiego Centrum Kultury w Żywcu pomiędzy 7.30 a 15.00 (od poniedziałku do piątku) lub rezerwując poprzez stronę internetową pod linkiem:

https://mck.zywiec.pl/zarezerwuj-bilet

Organizatorami wydarzenia są: Miejskie Centrum Kultury w Żywcu, Miasto Żywiec, Agencja Artystyczna Proculture. Z kolei mecenasami koncertu są Silesia sp. z o. o. oraz Elmontaż Żywiec.

google_news
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
ass
ass
3 lat temu

Idę