Wydarzenia Bielsko-Biała Cieszyn Czechowice-Dziedzice Żywiec

Kongres „Sąsiedzi Sąsiadom” Innowacyjność, elektromobilność i robotyka

Regionalna Izba Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej organizuje 6 czerwca na terenie Akademii Techniczno-Humanistycznej trzecią edycję kongresu „Sąsiedzi Sąsiadom”.

-W tym roku planujemy zaprezentować bielszczanom innowacyjne rozwiązania technologiczne wdrożone przez firmy produkcyjne z naszego regionu, stąd też nazwa tegorocznej edycji kongresu – „Sąsiedzi Sąsiadom – Innowacyjne Podbeskidzie 4.0”. Opowiemy też o zwiększającej się roli elektromobilności i idei smart city na przykładzie wdrożonego w Bielsku-Białej inteligentnego systemu sterowania ruchem ITS – mówi dyrektor Izby Anna Bednarska.

Przygotowano trzy bloki tematyczne, sześć sesji wykładowych oraz dwie sesje warsztatowe, jak również prezentacje robotów przygotowane przez studentów ATH oraz jazdy testowe samochodami elektrycznymi. Prawdziwą gratką dla 50 uczestników kongresu będzie wizyta w zakładzie produkcyjnym Szczęśniak Pojazdy Specjalne Sp. z o.o. – na własne oczy zobaczą jak wygląda produkcja oparta o technologie XXI wieku.

Kongres „Sąsiedzi Sąsiadom” to unikatowe w skali regionu wydarzenie organizowane przez Regionalną Izbę Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej, adresowane do szerokiego grona odbiorców. – Jeżeli należysz do sektora MSP, planujesz inwestycje w nowe technologie które zwiększą konkurencyjność twojej firmy, poszukujesz atrakcyjnych metod finansowania twojej działalności, chcesz usprawnić proces produkcyjny w swojej firmie poprzez zwiększenie automatyzacji procesów produkcyjnych czy być może po prostu jesteś mieszkańcem naszego regionu i chcesz dowiedzieć się jak wygląda nowoczesny biznes XXI wieku na Podbeskidziu, to ten kongres jest właśnie dla ciebie – zapewnia Anna Bednarska i podkreśla, że udział w tym wydarzeniu jest bezpłatny. Wystarczy przesłać organizatorowi kongresu formularz zgłoszeniowy i przyjść 6 czerwca o 8.30 na kongres do ATH – pawilon L, sala nr 120, I piętro.

Formularz zgłoszeniowy można pobrać ze strony: www.cci.pl i po wypełnieniu wysłać na adres Biura Organizatora Kongresu. Można to zrobić również tradycyjnie, wysyłając formularz pocztą lub kurierem na adres: Regionalna Izba Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej, ul. Wzgórze 19, 43-300 Bielsko-Biała. Możliwe jest też elektronicznie przesłanie skanu formularza na adres e-mail: [email protected]

Szczegółowe informacje na temat kongresu, w tym program oraz sylwetki prelegentów, można znaleźć na stronie www.cci.pl lub na profilu Regionalnej Izby Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej na Facebooku.

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments