Bielsko-Biała Na sygnale

Usiłowała uniknąć kolizji. Skończyła jazdę na ścianie budynku – ZDJĘCIA

Około godz. 18.30 na skrzyżowaniu ul. Paderewskiego z ul. Legionów w Bielsku-Białej doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch aut. Poszkodowana kobieta w ciąży usiłowała uniknąć kolizji.

Kierujący samochodem osobowym marki opel, poruszał się ul. Legionów, w kierunku ul. Piłsudskiego, Mężczyzna zatrzymał pojazd przed znakiem B-20 – STOP, po czym ruszył. Kierująca samochodem osobowym marki renault widząc, że przed maskę wyjeżdża jej auto, usiłowała uniknąć kolizji. Kobieta odbiła kierownicą w prawo, samochód najpierw uderzył w krawężnik z prawej strony jezdni, po czym uderzył w ścianę budynku po lewej stronie jezdni. Zespół ratownictwa medycznego przebadał poszkodowaną kobietę w ciąży, na szczęście nic jej się nie stało.

– W tym miejscu wczoraj było podobne zdarzenie. To skrzyżowanie jest bardzo proste, jednak niektórym kierowcom sprawia problemy. Wczorajsze zdarzenie drogowe miało identyczną przyczynę, z tym że wczoraj doszło do zderzenia pojazdów, natomiast dziś jeden z pojazdów uderzył w ścianę budynku. W mieście są prowadzone roboty drogowe w różnych miejscach, absolutnie nie można jeździć “na pamięć”. Należy zwracać szczególną uwagę zarówno na znaki drogowe, jak i na to, co się dzieje na jezdni – powiedział nam funkcjonariusz bielskiej drogówki.

E-wydanie_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments