Wydarzenia Cieszyn

KONKURS| Nosowska i Vito Bambino. Yass!Festiwal już w ten weekend!

Fot. arch. organizatora
Fot. arch. organizatora

Bywalcy poprzednich edycji Yass!Festiwalu w cieszyńskim browarze przyzwyczaili się już do wysokiego poziomu artystycznego imprezy. Nie inaczej będzie w najbliższy weekend, kiedy to na scenie w zabytkowej przestrzeni Arcyksiążęcego Browaru Zamkowego wystąpi m.in. Katarzyna Nosowska i Vito Bambino.

Fani tego jedynego w swoim rodzaju festiwalu długo byli trzymani w niepewności. W związku ze zmianami właścicielskimi w browarze organizatorzy wydarzenia dopiero niedawno potwierdzili, że impreza w ogóle się odbędzie. I całe szczęście, bo wrzesień w Cieszynie bez Yass!Festiwalu nie byłby już taki sam…

Co czeka fanów dobrych brzmień? Dwa dni porządnej dawki muzyki, serwowanej z trzech scen! W piątek usłyszymy Vito Bambino, Katarzynę Nosowską, Krzysztofa Zalewskiego, duet Smolik/KevFox, Łona/Konieczny/Krupa i Bass Astrala. Na scenie klubowej o pozytywne wibracje zadbają Dave, KRTL, Sharky&Lili S, Sergiusz i Atina. Sobota to z kolei występy m.in. takich artystów jak Karaś/Rogucki, Bokka, Sokół&Pono, Louis VI, Eabs, LXS, ADDY-Z.

Yass! to kameralny slow fest, którego wyjątkowa lokalizacja – na granicy dwóch państw i w niezwykłej przestrzeni zabytkowego browaru w Cieszynie – przyciąga wielu miłośników muzyki. Jest skierowany do tych wszystkich, którzy chcą trochę “zwolnić”, tęsknią za małomiasteczkowością, dobrą muzyką i nie lubią ścisku imprez masowych…

KONKURS Dla naszych Czytelników mamy trzy pojedyncze wejściówki na oba dni Yass!Festivalu (8-9 września). Otrzymają je trzy osoby, które wskażą ulubionego artystę z tegorocznego programu Yass!Festiwalu i w kilku zdaniach uzasadnią, dlaczego akurat na koncert tego artysty chcą się wybrać.

Odpowiedzi (czekamy na nie do 7 września, do godz. 12.00) należy przesłać na adres: [email protected] wraz z imieniem i nazwiskiem oraz numerem kontaktowym. W temacie maila prosimy wpisać Yass!Festival. Konkurs rozstrzygniemy 7 września, a bilety wyślemy do zwycięzców mailem.

google_news
4 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Fan cynaderek
Fan cynaderek
10 miesięcy temu

Artystka musi przyciągać swoim wizerunkiem, bo atrakcyjność ma wpływ na sprzedaż biletów. Pani poseł picując swoje zdjęcia robi to zapewne z próżności. Jej “zmyślność” i tak ją dyskwalifikuje u większości wyborców. Ma za to poparcie u “żelaznego elektoratu”, który zagłosuje nawet na krowę byle z namalowanymi ośmioma gwiazdkami.

Hermenegilda
Hermenegilda
10 miesięcy temu

Pani poseł co zamieszcza zdjęcia z młodości nie musi mieć kompleksów po zdjęciu pani Nosowskiej.

Hermano
Hermano
10 miesięcy temu
Reply to  Hermenegilda

Czyżby zazdrość?

Hermenegilda
Hermenegilda
10 miesięcy temu
Reply to  Hermano

Nie, bardziej sentyment, widzę dziś, upływu czasu się nie oszuka.