Wydarzenia Cieszyn

KONKURS| Nosowska i Vito Bambino. Yass!Festiwal już w ten weekend!

Fot. arch. organizatora
Fot. arch. organizatora

Bywalcy poprzednich edycji Yass!Festiwalu w cieszyńskim browarze przyzwyczaili się już do wysokiego poziomu artystycznego imprezy. Nie inaczej będzie w najbliższy weekend, kiedy to na scenie w zabytkowej przestrzeni Arcyksiążęcego Browaru Zamkowego wystąpi m.in. Katarzyna Nosowska i Vito Bambino.

Fani tego jedynego w swoim rodzaju festiwalu długo byli trzymani w niepewności. W związku ze zmianami właścicielskimi w browarze organizatorzy wydarzenia dopiero niedawno potwierdzili, że impreza w ogóle się odbędzie. I całe szczęście, bo wrzesień w Cieszynie bez Yass!Festiwalu nie byłby już taki sam…

Co czeka fanów dobrych brzmień? Dwa dni porządnej dawki muzyki, serwowanej z trzech scen! W piątek usłyszymy Vito Bambino, Katarzynę Nosowską, Krzysztofa Zalewskiego, duet Smolik/KevFox, Łona/Konieczny/Krupa i Bass Astrala. Na scenie klubowej o pozytywne wibracje zadbają Dave, KRTL, Sharky&Lili S, Sergiusz i Atina. Sobota to z kolei występy m.in. takich artystów jak Karaś/Rogucki, Bokka, Sokół&Pono, Louis VI, Eabs, LXS, ADDY-Z.

Yass! to kameralny slow fest, którego wyjątkowa lokalizacja – na granicy dwóch państw i w niezwykłej przestrzeni zabytkowego browaru w Cieszynie – przyciąga wielu miłośników muzyki. Jest skierowany do tych wszystkich, którzy chcą trochę “zwolnić”, tęsknią za małomiasteczkowością, dobrą muzyką i nie lubią ścisku imprez masowych…

KONKURS Dla naszych Czytelników mamy trzy pojedyncze wejściówki na oba dni Yass!Festivalu (8-9 września). Otrzymają je trzy osoby, które wskażą ulubionego artystę z tegorocznego programu Yass!Festiwalu i w kilku zdaniach uzasadnią, dlaczego akurat na koncert tego artysty chcą się wybrać.

Odpowiedzi (czekamy na nie do 7 września, do godz. 12.00) należy przesłać na adres: [email protected] wraz z imieniem i nazwiskiem oraz numerem kontaktowym. W temacie maila prosimy wpisać Yass!Festival. Konkurs rozstrzygniemy 7 września, a bilety wyślemy do zwycięzców mailem.

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Fan cynaderek
Fan cynaderek
3 miesięcy temu

Artystka musi przyciągać swoim wizerunkiem, bo atrakcyjność ma wpływ na sprzedaż biletów. Pani poseł picując swoje zdjęcia robi to zapewne z próżności. Jej “zmyślność” i tak ją dyskwalifikuje u większości wyborców. Ma za to poparcie u “żelaznego elektoratu”, który zagłosuje nawet na krowę byle z namalowanymi ośmioma gwiazdkami.

Hermenegilda
Hermenegilda
3 miesięcy temu

Pani poseł co zamieszcza zdjęcia z młodości nie musi mieć kompleksów po zdjęciu pani Nosowskiej.

Hermano
Hermano
3 miesięcy temu
Reply to  Hermenegilda

Czyżby zazdrość?

Hermenegilda
Hermenegilda
3 miesięcy temu
Reply to  Hermano

Nie, bardziej sentyment, widzę dziś, upływu czasu się nie oszuka.