Wydarzenia Bielsko-Biała Cieszyn Czechowice-Dziedzice Żywiec Sucha Beskidzka Wadowice Oświęcim

KONKURS | Pod Dębowcem zagrają Ralph Kaminski, Sobel i sanah! Rozdajemy bilety!

Pod bielskim Dębowcem odbędzie się cykl plenerowych koncertów Letnie Brzmienia. W lipcu i sierpniu odbywać będą się tam koncerty najpopularniejszych polskich artystów. Na świeżym powietrzu zagrają Ralph Kaminski, Sobel i sanah!

Letnie Brzmienia to ogólnopolska trasa koncertowa topowych polskich artystek i artystów. W sierpniu na bielskiej polanie pod Dębowcem usłyszymy niezwykły projekt muzyczny Ralpha Kaminskiego (15.07), eklektyczną mieszankę popu, rapu, hip-hopu i trapu w wykonaniu Sobla (22.07) oraz niepowtarzalny wokal sanah (7.08), który sprawdza się w świetnie zaaranżowanych balladach, jak i elektronicznych kompozycjach.

Ralph Kaminski to artysta totalny, wokalista, autor tekstów, kompozytor, producent muzyczny oraz reżyser teledysków. Tworzy autorską muzykę, którą trudno zaszufladkować i sklasyfikować. Zadebiutował w 2016 r. albumem „Morze”, który zapewnił mu miejsca na scenach największych polski festiwali muzycznych. Jego druga płyta „Młodość”, ukazała się w 2019 r. i otrzymała nominację do nagrody Fryderyk w kategorii Album Roku Alternatywa, a sam Ralph nominowany został w kategorii Producent Muzyczny Roku. W 2021 r. wydał album „KORA”, którym składa hołd twórczości Kory i grupy Maanam. Jest zdobywcą wielu prestiżowych nagród i wyróżnień

Sobel to jeden z najpopularniejszych i najszybciej rozwijających się artystów w Polsce. Ten młody muzyk dobrze odnajdujący się zarówno w gatunkowym popie jak i hip-hopie szturmem zdobył listy przebojów, początkowo dzięki wydanemu w 2020 r. minialbumowi „Kontrast”, który pokrył się platyną. Sobel już zdążył uplasować się w ścisłej piątce najpopularniejszych artystów w serwisach cyfrowych w Polsce. Miesięcznie słucha go ponad milion słuchaczy, a z dnia na dzień to grono się powiększa.

sanah to jedna z najciekawszych wokalistek z nurtu quality pop na polskiej scenie. W 2020 r. wydała swój debiutancki album “Królowa dram”. Rok później serca fanów rozgrzał album „Irenka”, a przepełnione melancholią kawałki stały się wizytówką piosenkarki. 15 kwietnia ukaże się najnowszy album artystki „Uczta”, na której znajdą się utwory nagrane z gwiazdami polskiej muzyki, m.in. z Arturem Rojkiem, Igorem Herbutem czy duetem Kwiat Jabłoni.

Bilety dostępne TUTAJ

Harmonogram koncertów:

  • 15.07, godz. 20:00 – Ralph Kaminski
  • 22.07, godz. 20:00 – Sobel
  • 7.08, godz. 20:00 – sanah

KONKURS

Dla naszych Czytelników mamy podwójną wejściówkę na koncert Ralpha Kaminskiego. Aby wygrać, trzeba odpowiedzieć na pytanie: w jakim programie telewizyjnym w 2009 roku wystąpił Ralph Kaminski?

Dodatkowo należy napisać w trzech zdaniach, dlaczego wejściówki mają trafić właśnie do Ciebie!

Odpowiedzi należy przesłać na adres: [email protected] wraz z imieniem i nazwiskiem oraz numerem kontaktowym. W temacie maila prosimy wpisać „Letnie Brzmienia”.

Zaczynamy!

Zabawa trwa do 9 czerwca. Dzień później ogłosimy zwycięzców.

ZWYCIĘZCY:
  • SZYMON FUCHS
  • ALICJA WOJTAS
google_news
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Mati Korawiecki
Mati Korawiecki
3 miesięcy temu

89 i 109 zł. Taniocha idę na wszystkie…

Decybele dla ...
Decybele dla ...
3 miesięcy temu

No to znów pacjenci “wojewódzkiego”, “samarytanina, aż po Beskidzkie i Karpackie nasłuchają się chałtury. Za co?