Wydarzenia Żywiec

Konsultacje społeczne w Żywcu

W Urzędzie Miejskim w Żywcu odbędą się konsultacje społeczne z mieszkańcami miasta dotyczące “zdiagnozowania problemów/wyzwań i potencjałów rozwojowych miasta Żywca” oraz projektu Grojec.

W czwartek (11 lipca) planowane są konsultacje dotyczące “zdiagnozowania problemów/wyzwań i potencjałów rozwojowych miasta Żywca” w kilku grupach tematycznych: środowiskowej (9.30 – 10.30), społecznej (10.30 – 11.30), gospodarczej (14.30 – 15.30), kulturalnej, sportowej, turystycznej (15.30 – 16.30). Z kolei we wtorek (16 lipca) od 17.00 do 18.00 konsultacje dotyczyć będą “koncepcji projektu pod roboczą nazwą Grojec”. W trakcie trwania konsultacji mieszkańcy będą mogli wyrażać swoje opinie i uwagi.

3
Skomentuj

avatar
3 Komentarzy
0 Odpowiedzi
0 Śledzących
 
Najwięcej odpowiedzi
Najgorętsze komentarze
3 Komentarzy
drwiszonHermenegildaMieszkańcy Ostatnio komentujący
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
drwiszon
Gość
drwiszon

Spalarnia – pomimo cwaniackich zapowiedzi Szlagora, że spalarnia i tak powstanie NIE MA NA NIĄ ZGODY! Jeśli chce, to niech ją zlokalizuje obok własnego domu obok nowego szpitala. Tam jest jeszcze mnóstwo miejsca. Niech ją realizują z nowym osiedlem, tam też jest mnóstwo miejsca.

Hermenegilda
Gość
Hermenegilda

Będą brane pod uwagę opinie mieszkańców? Jest jakiś mechanizm sprawczy aby uwagi były uwzględnione? Wypowiadać się dla wypowiedzi? – jest sens?

Mieszkańcy
Gość
Mieszkańcy

1. Gazyfikacja Żywca. 2 Budowa nowego osiedla mieszkaniowego. 3. Skończenie tematu spalarni. 4. Budowa kąpieliska. 5. Przywrócenie ulg na śmieci i przywrócenie koszy na śmieci w mieście.