Bielsko-Biała Cieszyn Kultura i rozrywka Żywiec

Wisła: Piknik na rzecz pogorzelców

12 lipca, z inicjatywy mieszkańca Wisły Karola Fijołka, Fundacja Młodzi Propagują Sztukę wraz z Tawerną pod Żaglem z Międzybrodzia Bialskiego oraz ekipą kucharzy z całej Polski, odbędzie się Piknik Charytatywny na odbudowę zniszczonego podczas pożaru domu rodziny Wolskich w Malince.

12 lipca na wiślańskim rynku zaplanowano wielkie grillowanie z udziałem m.in. znanych kucharzy z programów MasterChef Junior i Hell’s Kitchen – Piekielna Kuchnia. Na scenie wystąpi blisko 10 artystów, w tym uczestnik programu The Voice of Poland.

Do akcji włączyły się również firmy, instytucje, aktorzy i sportowcy, przekazując na licytację m.in. vouchery na nocleg, do SPA, nartę z podpisami skoczków narciarskich, koszulkę od Marcina Różalskiego, spodenki Tomasza Adamka oraz przedmioty od Kajetana Kajetanowicza, Piotra Kupichy, Agnieszki Włodarczyk.

Degustacji i uczcie muzycznej będzie towarzyszyć zbiórka publiczna, z której dochody zostaną przekazane rodzinie Wolskich. Współorganizatorami pikniku są gmina Wisła i Wiślańskie Centrum Kultury.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments