Koszykarze wciąż w grze

Koszykarze Nacomi Cieszyn obecnie rywalizują w finale A III ligi, gdzie zwycięstwo oznacza szansę walki o awans do II ligi. Za nimi trzeci mecz.

Pierwsze spotkanie w finale A – przypomnijmy – z drużyną AZS Katowice zakończyło się przegraną Nacomi Cieszyn 96:72 (30:25, 27:9, 25:19, 14:19). Drugi mecz cieszyńscy koszykarze rozegrali z ekipą MCKS Czeladź. I tu cieszynianie musieli przełknąć gorycz porażki – wynik 89:79 (24:20, 22:17, 16:23, 27:19).

Trzeci z kolei mecz koszykarze stela rozegrali u siebie. Gościli drużynę GTK Gliwice, która prowadzenie objęła niemal od pierwszej minuty. Cieszyńskiej ekipie udało się na moment odskoczyć na 2 punkty, ale goście szybko odrobili straty, a w trzeciej kwarcie zdecydowanie wygrywali. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 71:81.

Kolejny mecz Nacomi Cieszyn rozegra u siebie – w hali przy al. Łyska – 26 stycznia o 18.00. Rywalem będzie MCKS Czeladź.