Kozy: Bieg Górski na Hrobaczą Łąkę i Rajd Nordic Walking – WIDEO + ZDJĘCIA

Blisko 290 zawodników stanęło na starcie Biegu Górskiego na Hrobaczą Łąkę i Rajdu Nordic Walking w Kozach.

Wspomniane zawody odbyły się w sobotę (10 października). W liczącym 14 kilometrów biegu górskim, gdzie wystartowało w sumie 251 osób, najlepszą wśród kobiet okazała się Dominika Wiśniewska-Ulfik (Zabrze) przed Anną Skalską (Bytom) i Agnieszką Tatarek-Konik (Czeladź). Tuż za podium uplasowała się Angelika Noga (Kozy). Wśród mężczyzn wygrał Marcin Kubica (Bielsko-Biała) przed Maurycym Oleksiewiczem (Łódź) i Józefem Koźmińskim (Kozy).

Natomiast do 5-kilometrowego Rajdu Nordic Walking zgłosiło się łącznie 37 osób. Wśród kobiet wygrała Barbara Cieślar (Wisła) przed Gabrielą Knapczyk-Kanią (Bieńkówka) i Katarzyną Gawlik-Rybińską (Ruda Śląska). Z kolei wśród mężczyzn najlepszym okazał się Zbigniew Jaworski (Kluszkowce) przed Piotrem Ordzowiałym (Osielec) i Andrzejem Stańczykiem (Wola). Czwarty był Daniel Rymarczyk (Kozy).

Rusza kolejna grupa biegaczy w Biegu na Hrobaczą Łąkę. Do zobaczenia na mecie ?

Opublikowany przez Centrum Sportowo Widowiskowe w Kozach Sobota, 10 października 2020

Wielkie brawa dla Wszystkich uczestników?❤️Jesteście mega?

Młodzieżowa Orkiestra Dęta w Kozach wspierała naszych biegaczy na początku trasy ❤️ Dzięki wielkie ???

Opublikowany przez Centrum Sportowo Widowiskowe w Kozach Poniedziałek, 12 października 2020