Bielsko-Biała Na sygnale

Kozy: Dwa zdarzenia w tym samym miejscu. Rozbitych pięć aut – (ZDJĘCIA)

Około godz. 14.00 na ul. Bielskiej w Kozach doszło do dwóch różnych zdarzeń drogowych w tym samym miejscu, w których uszkodzonych zostało pięć aut. Na miejsce wysłano dwa zastępy straży pożarnej z JRG1, pogotowie ratunkowe i policję.

Do obu kolizji doszło na wysokości skrzyżowania ul. Bielskiej z ul. Złotą. W pierwszym zdarzeniu drogowym kierujący fiatem punto, jadąc ul. Bielską w kierunku Bielska-Białej, nie zachował bezpiecznej odległości za samochodem poprzedzającym, w wyniku czego uderzył z dużą siłą w tył osobowego suzuki. Wskutek zdarzenia suzuki uderzył w jadący z przeciwnego kierunku renault trafic, z kolei ten w stojący za fiatem samochód osobowym marki bmw. Zespół ratownictwa medycznego udzielił pomocy jednej osobie.

W drugim zdarzeniu kierujący oplem najechał na tył fiata punto (ten fiat uczestniczył w pierwszym zdarzeniu – przyp. red.).

Badanie stanu trzeźwości wykazało, iż kierujący pojazdami są trzeźwi. Sprawców obu kolizji ukarano mandatami karnymi i punktami. Utrudnienia w ruchu trwały kilkadziesiąt minut.

google_news