Bielsko-Biała Na sygnale

Kpiny z sądu. Rozbija się po bielskich ulicach mimo 6 sądowych zakazów!

– Ale rekord! I jakaż cierpliwość wymiaru sprawiedliwości! Policjantom musiały szczęki opaść, gdy przy ul. Doliny Miętusiej w Bielsku-Białej zatrzymali do kontroli 28-letniego kierowcę suzuki.

Rzecz się działa w poniedziałek, 2 stycznia. Policjanci postanowili skontrolować kierującego osobówką. Szybko wyszło na jaw, że nie powinien on prowadzić samochodu nie z jednego, ale przynajmniej… z jedenastu powodów. Delikwent miał bowiem na koncie aż sześć aktywnych sądowych zakazów kierowania pojazdami i aż pięć czynnych decyzji o cofnięciu uprawnień! Co istotne, na wlepienie już pierwszego musiał sobie solidnie zapracować, bo inaczej sąd by nie uznał, że dla bezpieczeństwa postronnych nie powinien pojawiać się na drogach publicznych.

Przypomnijmy, że już za złamanie jednego zakazu kierowania grozi kara pięciu lat więzienia. 28-latek jednak wyrokami naszego sądu się nie przejmuje. Jeśli wymiar sprawiedliwości nie straci cierpliwości, to drogowy bandyta może w najlepsze śrubować swój rekord.

Do tematu będziemy wracać.

google_news
13 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
ŚMIERĆ nadzwyczajnej kascie
ŚMIERĆ nadzwyczajnej kascie
1 rok temu

PRZYPOMINAMY: DOPÓKI GRUPA PRZESTEPCZA NADZWYCZAJNA KASTA NIE ZOSTANIE OSADZONA W MAMRZE W POLSCE NIE OBOWIĄZUJE ŻADNE “PRAWO”! BRAWO DLA TEGO PANA!

Grksioa
Grksioa
1 rok temu

To dlaczego so cholery jasnej w drugim wyroku sąd nie wydał nakazu aresztowania!! Sąd sam kpi z prawa i z obywateli !

Karyna
Karyna
1 rok temu

Ooooooo! Patus! Zły chłopiec! Prawdziwy mężczyzna! Już jestem zakochana od pierwszego wspomnienia!

Jacek
Jacek
1 rok temu

To kpiny z wymiaru sprawiedliwości a straszenie tymi karami a nie ich egzekwowanie powoduje ze takich kierowców jest coraz więcej. Mam sąsiada który po nagaśnianych wszędzie spektakularnym pościgu i postawieniu wielu zarzutów we wrześniu ma to głeboko w du… I spokojnie nadal śmiga po okolicach suchej beskidziej.

Jurek
Jurek
1 rok temu

To nic nowego. Na.porządku dziennym w BB są osoby ktore maja 9-10-12-15 x zlapanie na zakazie w 2-3 miesiace.to pokazuje.jak Sądownictwo ceni,, siebie,, i orła na todze gdy wydaje wyroki w imieniu RP nas wszystkich. Im wiecej przestępstw tym lepiej sumuje mu sie wyrok ten co ma 3x a ten co ma 15x ta sama kara.

Jan
Jan
1 rok temu

Nie on jeden jest takich kilka nawet nad morzem z BB co miał odebrane prawko na 2 lata i był samochodem,dlaczego nie jest montowany specjalne urządzenie które wysyła sygnał policja sprawdza kto jedzie i jest ok albo za drugim razem przepadek auta i kara min 20 000 zł.Albo 2 lata ##### i praca w nim na utrzymanie jego za kratami a nie wczasy i sielanka za kasę podatników,

Sowa
Sowa
1 rok temu

Pewnie wywodzi się z kasty.

Pio
Pio
1 rok temu
Reply to  Sowa

PiS u oraz ma ojca księdza

Ter
Ter
1 rok temu
Reply to  Pio

Twoim ojcem jest POKOmusza baba.

Genek
Genek
1 rok temu
Reply to  Pio

A Ty juz nie pij

stop folksdojczom
stop folksdojczom
1 rok temu
Reply to  Genek

a ty nie ćpaj

Gar
Gar
1 rok temu
Reply to  Pio

Jak narazie to wszyscy byli z PO np. Najsztub, Stuhr, Kraśko i wielu innych, bo “swoi” i popierają “swoich”. A czarny tłum nie siedzi cicho.

Krzysztof
Krzysztof
1 rok temu

no i taki potencjalny morderca bezkarnie naraża innych, a innych milicja dla ich własnego dobra pałuje / aresztuje – bo szmatki nie ubrali, albo nie chcieli dobrowolnie przyjąć nieobowiązkowego preparatu, albo nie zgodzili się zamknąć legalnie działającej restauracji.
Takie to mamy państwo z dykty nieprawia i niesprawiedliwości