Wydarzenia Bielsko-Biała

Krok, który może wiele zmienić

Decyzją Jury w składzie Adam Ruśniak, Anna Zgierska, Łukasz Bajcer Nagrodę nr 8 Power Bank wygrała Monika Kosińska za zdjęcie – Spacer w deszczu.

W tym wyzwaniu można wygrać ciekawe nagrody, a przy okazji zadbać o zdrowie i wesprzeć Beskidzkie Centrum Onkologii. Wciąż trwa akcja Pomocne Kroki, gdzie wystarczy tak niewiele, aby pomóc innym.

Przypominamy o świetnej inicjatywie Moniki Jaskólskiej, której nikomu nie trzeba przedstawiać, bo jest znana z wielu akcji na rzecz drugiego człowieka. Wspólnie z firmą Befada zachęca do udziału w akcji Pomocne Kroki. Co należy zrobić, aby wziąć w niej udział i wygrać pięć tysięcy złotych do wydania na rowery w jednym ze specjalistycznych sklepów w Bielsku-Białej?

Zgłosić się do udziału w akcji, wypełnić formularz, wpłacić 10 złotych od osoby na rzecz Beskidzkiego Centrum Onkologii, wybrać trasę, którą chce się przejść (wszystko zależy od nas, jaka będzie), a później opublikować zdjęcie z mety pod postem konkursowym na stronie Facebooka firmy Befado i oznaczyć zdjęcie hasztagiem #pomocnekroki.

– Każdego dnia, aż do zakończenia akcji, wybieramy zdjęcie dnia. Jego autor otrzyma nagrodę. To może być plecak, śpiwór, latarka. Zostały ufundowane przez miasto – tłumaczy Monika Jaskólska.

Akcja kończy się 2 lipca i ma na celu wsparcie Beskidzkiego Centrum Onkologii w dobie koronawirusa.

Nasz portal objął patronat medialny nad wydarzeniem.

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments