Na sygnale Sucha Beskidzka Wadowice Oświęcim

Kto podpalił szklarnię?

Policjanci z Wydziału Kryminalnego w Andrychowie w dalszym ciągu prowadzą czynności mające na celu ustalenie sprawcy podpalenia szklarni w Zagórniku. Na razie ten pozostaje nieuchwytny, ani też nie został zidentyfikowany.

Do zdarzenia doszło 7 sierpnia około 22:40. Wówczas policjanci otrzymali zgłoszenie dotyczące pożaru w Zagórniku. Z ustaleń wynika, że najprawdopodobniej doszło do podpalenia bali siana, które znajdowały się w budynku szklarni. Spaleniu uległo 500 bali siana, a także została zniszczona przyczepa rolnicza oraz szklarnia.

Na miejscu zdarzenia policjanci przeprowadzili oględziny, zabezpieczając ślady działania sprawcy. Ponadto zabezpieczyli monitoring. Po jego analizie oraz informacji przekazanych przez świadków ustalili, że mężczyzna widoczny na nagraniu z monitoringu może mieć związek z podpaleniem. Mężczyzna ubrany był w białą koszulkę z krótkim rękawem, krótkie spodenki koloru jasnego, na biodrach założoną miał saszetkę koloru ciemnego.

Policjanci apelują do osób, które rozpoznają mężczyznę na nagraniu z monitoringu o kontakt z komisariatem w Andrychowie (tel. 33 875-09-00, 33 875-09-01) lub z najbliższą jednostką policji (tel. 997).

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments