Bielsko-Biała Na sygnale

Kto zna tego młodzieńca? Jest podejrzany o pobicie

Fot. KMP B-B

Bielska policja opublikowała zdjęcie młodego mężczyzny podejrzanego o uszkodzenie ciała innej osobie, licząc na pomoc mieszkańców w ustaleniu jego tożsamości.

Zdarzenie, podczas którego – jak enigmatycznie określają to funkcjonariusze – poszukiwany spowodował uszczerbek na zdrowiu u poszkodowanego, miało miejsce 1 października na ulicy Zamkowej w Bielsku-Białej. Wizerunek sprawcy zarejestrowała kamera miejskiego monitoringu.

Poszukiwany to młody mężczyzna w wieku około 20-25 lat. Szczupły, ma krótkie ciemne włosy i tatuaż na lewej dłoni. Ubrany był w ciemną bluzę i jasny bezrękawnik.

Osoby mające jakąkolwiek wiedzę o tym mężczyźnie policja prosi o kontakt osobisty bądź telefoniczny z drugim komisariatem policji w Bielsku-Białej (ulica. Kamińskiego 8, tel. 47 857 02 00) lub z komendą miejską (tel. 47 857 12 55).

Śledczy zapewniają informatorom anonimowość!

google_news
Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Uległy bielszczanin
Uległy bielszczanin
3 miesięcy temu

Misiaczku, odpisz mi! Chcę się z tobą umówić. Jesteś archetypem męskości!

Karina
Karina
3 miesięcy temu

I to jest prawdziwy mężczyzna! A nie jakiś spokojny p*zduś jak mój chłopak, który mówi że nie wszystko trzeba rozwiązywać siłą. Taki twardziel musi na pewno być dobry w łóżku. Aż mi się mokro zrobiło po tym artykyle!

Jaco
Jaco
3 miesięcy temu
Reply to  Karina

Masz rację,zostaw mięczaka.Łobuz kocha najmocniej,może i dobrze tarmosi, a napewno nie chętnie płaci alimenty.