Na sygnale Oświęcim

Kto zniszczył plac zabaw i tężnie? Policja prosi o pomoc

Fot. KPP Oświęcim

W Polance Wielkiej nieznani sprawcy zniszczyli plac zabaw przy pumptrucku i tężnię solankową. Teraz policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu poszukują chuliganów.

Do zajścia doszło w nocy z 19 na 20 czerwca, tuż po północy.

Pracujący nad sprawą funkcjonariusze zabezpieczyli monitoring, na którym utrwalony został wizerunek podejrzanych. Sprawcy, którzy dopuścili się tego karygodnego czynu, to młodzi mężczyźni. Na parking przy placu zabaw w Polance Wielkiej przyjechali oni samochodem marki seat leon, typu hatchback, koloru ciemnego. Apelujemy do osób, które rozpoznają mężczyzn lub pojazd na nagraniu z monitoringu, o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Oświęcimiu pod numerem telefonu 47 832 62 80 lub pod numerem alarmowym 112. Zapewniamy anonimowość – podkreśla aspirant sztabowy Małgorzata Jurecka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Fot. KPP Oświęcim

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Andrzej
Andrzej
7 miesięcy temu

Tak, ktoś zrobi, drugi się cieszy, a trzeci rozwali, bo jo ni mom to i wy mieć nie bydziecie. Rodzina nie wychowała to trzeba ich zamknąć dla przykładu, a nie tylko grzywny. Zapis kryminalisty na całe życie w życiorysie musi zrobić swoje…