Cieszyn Na sygnale

Złodzieje ujęci przez straż miejską w Cieszynie

Fot. FB Straż Miejska Cieszyn

Dzięki operatorowi monitoringu miejskiego udało się ująć złodziei.

Strażnik miejski zauważył na Alei Piastowskiej w Cieszynie dwóch mężczyzn niosących duże wentylatory. Od razu pojawiło się przypuszczenie, że jest to sprzęt pochodzący ze sceny na której odbywają się koncerty w ramach Święta Trzech Braci.

Po krótkiej chwili mężczyźni zostali ujęci przez strażników miejskich. Przypuszczenia okazały się trafione. Dwa wentylatory zostały skradzione ze sceny koncertowej. W trakcie kontroli okazało się, że to jednak nie wszystko. W plecakach złodziei znajdował się jeszcze inny sprzęt elektroniczny, który również pochodził z tego samego źródła.

To kolejne ujawnienie sprawców “na gorącym uczynku” gdzie strażnikom pomagają kamery monitoringu miejskiego. Sprawcy kradzieży zostali przekazani policji, a odzyskany sprzęt powróci na scenę, aby służył w kolejnych dniach koncertów.

google_news
E-wydanie_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Max
Max
1 miesiąc temu

Ciekawe co się stało z rowerami naszych dzielnych strażaków miejskich???

Pablo
Pablo
1 miesiąc temu

Pisiury od 500+, zlodziejskie nasienie

Ewa
Ewa
1 miesiąc temu
Reply to  Pablo

Co Ty Pier ….. a moze to pelo ????

Alina
Alina
1 miesiąc temu

Co za odkrycie SM zeby nie bylo mo…ringu to by nic nie odkryli bo im sie nie chce chodzic piechota tylko defiluja autkiem.Cale miasto omonitorowac i zatrudnic obserwatorow a S M wynocha tylko pieniadze kasuja i coraz wiecej damskiej obsady jest zeby bylo im weselej.

Ktoś
Ktoś
1 miesiąc temu

Mordy powinny być ujawnione aby wiadomo było na kogo uważać.