Bielsko-Biała Na sygnale

Ktoś rozpoznaje tych bandytów?

Fot. KMP B-B

Bielska policja prosi o pomoc w ujęciu sprawców zuchwałej kradzieży. Publikuj też wizerunki podejrzanych. Stróże prawa liczą, że dzięki temu uda się ustalić tożsamość małoletnich bandziorów.

Napaść miała miejsce 18 marca na ulicy 11 Listopada (w rejonie restauracji „Zagros” ) w Bielsku-Białej. Około 20. 00. Dwóch – sądząc po obejrzeniu nagrania – młodocianych rzezimieszków wyrwało torebkę starszej pani i uciekło w siną dal. Ich łupem padło 70 złotych, dokumenty oraz okulary korekcyjne o wartości kilkuset złotych. Wizerunek sprawców został zarejestrowany przez monitoring bielskiej galerii handlowej, w której znajdowali się przed kradzieżą.
Prosimy wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawców kradzieży, o kontakt z Wydziałem Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej (tel. 47 857 13 29, 47 85 12 60) lub pisząc na adres poczty elektronicznej: [email protected] Można też skontaktować się z Komendom Miejską Policji w Bielsku-Białej (tel. 47 85 712 55). – zwraca się z apelem bielska policja.

KB_starsza
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Jan
Jan
4 miesięcy temu

Lepszego zdjęcia nie mają?

Beznadzieja
Beznadzieja
4 miesięcy temu

Łapy uwalić a nie że kolejne nieroby za pieniądze podatników będą siedzieć, żreć i pakować śmiejąc się z tego prosto w oczy uczciwym ludziom.