Bielsko-Biała Cieszyn Czechowice-Dziedzice Kultura i rozrywka Żywiec Sucha Beskidzka Wadowice Oświęcim

Lato w Energylandii rozśpiewane i roztańczone festiwalami

Tegoroczne lato w Parku Rozrywki Energylandia ma naprawdę wiele do zaoferowania. Można będzie spędzić tu nawet 10 dni, a każdy z nich będzie niepowtarzalny. Oprócz 70 dostępnych atrakcji podzielonych na 4 strefy, wakacjami rozrywki dostarczą także festiwale, których odbędzie się tu aż 7! Najbliższy, bo już w czerwcu, będzie gratką dla fanów muzyki lat 80-tych i 90-tych. Na scenie pojawią się m.in. Bad Boys Blue, Francesco Napoli, Sandra, Papa D oraz Savage. W lipcu zaś Energylandia zaprasza na dwudniowy Festiwal Disco Polo.

Energylandia to rozrywkowy raj, który oferuje atrakcje na światowym poziomie. Nie trzeba pokonywać tysięcy kilometrów, by go doświadczyć. Znajduje się w Polsce, w Zatorze pod Krakowem. Można połączyć wizytę w Energylandii ze zwiedzaniem stolicy Małopolski, ale zupełnie wystarczających atrakcji dostarczy już sam Park Rozrywki. Tym bardziej, że wakacjami z festiwalowych scen zaśpiewają same gwiazdy.

Festiwale czas zacząć

W wakacyjnym okresie od 28 czerwca do 24 sierpnia Energylandia przeżywać będzie festiwalowy zawrót głowy. Muzyczne wydarzenia odbędą się w specjalnej, wydzielonej strefie. Znane gwiazdy trafią w różnorodny gust odwiedzających park rozrywki. Najwygodniej jest połączyć zabawę z uczestnictwem w koncertach i zakupić jeden bilet na wszystko.
Sezon festiwali rozpocznie 90’s SUPERSTARS FESTIVAL. 28 czerwca na scenie pojawią się gwiazdy, które trudno zobaczyć gdzie indziej razem: Na scenie zobaczymy Dr. Alban, Face Meets Voice of Milli Vanilli, Fun Factory, Jenny Berggen from Ace of Base , Bartek Wrona ex Just 5 oraz Layzee Aka Mr. President. Usłyszmy to jeszcze raz! Niech zabrzmi „It’s my life”, „Coco Jamboo”, „Celebration” i inne hity. Sentyment na pewno rozkołysze tłum uczestników we wspólnym rytmie.

Cofając się o jeszcze jedną dekadę, trafiamy na 80’S SUPERSTARS FESTIVAL. Emocje po poprzednim dniu nie zdążą opaść, bo 29 czerwca lata 80-te porwą do tańca wiernych fanów. Usłyszymy Bad Boys Blue, Francesco Napoli, Sandra, Silent Circle, Savage oraz Papa D ex Papa Dance.
Trwa renesans muzyki disco polo w całej Polsce, od Bałtyku aż po Tatry. Wszyscy znają „Moja miłość w Zakopanem” Sławomira. Wystąpi on podczas DISCO POLO FESTIVAL w Energylandii razem z innymi tytanami sceny: Sławomir, Piękni i Młodzi, Afterparty, Czadoman, Mig, Boys, Power Play, Łobuzy, Miły Pan, Cliver, Playboys, Top Girls, Camasutra, Marcus P, D-Bomb, Long & Junior, Dejw oraz Veegas. 11 i 12 lipca warto być w Zatorze pod Krakowem!

Co dla młodszych albo młodych duchem, którzy lubią się pobujać? Dwudniowy Hip Hop Festiwal przyciągnie liderów sceny hiphopowej: Borixon, Reto, Sarius, Szpaku, Bedoes, Białas, White 2115, oraz Solar pierwszego dnia, natomiast drugiego donGURALesko, Blacha 2115, Jan Rapowanie, Kartky, Malik Montana, Grubson oraz Guzior. 

Sierpień to czas muzyki nieco cięższego kalibru. Podczas festiwalu Giganci Sceny 9 i 10 sierpnia wystąpią z rockowym brzmieniem Małgorzata Ostrowska, Ira, Maryla Rodowicz, Alphaville, Beata Kozidrak z zespołem Bajm oraz Lady Pank. 23 sierpnia poświęcony będzie gatunkowi Hard Style, na który licznie przyjeżdżają zagraniczni sąsiedzi: Czesi, Słowacy, Niemcy czy Holendrzy, aby zobaczyć Act of Rage, Angerfist, Mc Renegade, Regain. W Polsce fanów hard style także nie brakuje. Kolejnego dnia, czyli 24 sierpnia, będziemy powoli żegnać lato podczas Energyland EDM Festival razem z takimi artystami jak Drenchill, The Prince Karma, Komodo oraz Robin Schulz.

Wiele będzie okazji, by przywitać się z Energylandią. Każda ciekawa, każda inna. Wszystkie udane!

Mały i duży przywiezie wrażenia z podróży

Warto zarezerwować sobie nawet dwa dni na pobyt w Energylandii. Tym bardziej, że na nocleg zaprasza znajdujący się kilka kroków od parku rozrywki Western Camp. Dojeżdża z niego ciuchcia, co jest kolejną przygodą. Prostota organizacyjna Energylandii pozwala na zakup jednego biletu na wszystkie przyjemności. Co czeka na gości wkraczających do rozrywkowego raju?

Dzięki podziale na 4 strefy rozmieszczone na 30 hektarach, atrakcje w przejrzysty sposób podzielone są z przeznaczeniem dla różnych grup wiekowych.

I tak mamy piękną Bajkolandię dla najmłodszych. Tu także zlokalizowano roller coastery, odpowiednio dopasowane do potrzeb dzieci. Mogą z nich korzystać nawet dwulatki!

Strefa Familijna przyciąga całe rodziny, które zakochają się w dostępnych tu atrakcjach wodnych oraz interaktywnych.
Goście rządni adrenaliny, w mig poczują wiatr we włosach w strefie Ekstremalnej. Znajdują się tu najnowocześniejsze roller coastery: Hyperion – Mega Coaster nr 1 w Europie, oraz najwyższy i najszybszy wodny Roller Coaster na świecie Speed.

Ostatnią z wydzielonych stref jest Water Park pod gołym niebem – naśladuje on tropikalną wyspę z plażą i palmami. Można tu odpocząć na leżakach z koktajlem z plażowego baru. To tu właśnie znajduje się nowa przestrzeń wodnej zabawy Tropical Fun z jedyną taką w Polsce zjeżdżalnią Exotik Fun. Egzotyczny, wakacyjny klimat gwarantowany! Zabawa odbywa się zawsze pod czujnym okiem ekipy ratowników, co gwarantuje bezpieczeństwo i komfort gości.

Gry i animacje na udane wakacje

Energylandia to także uwielbiane gry. Goście mają do dyspozycji 20 gier i zabaw interaktywnych. Do tego możliwość uczestnictwa w spektaklach i musicalach na 4 scenach widowiskowych w dwóch teatrach i amfiteatrach. Film w nowoczesnym kinie 7D? Oczywiście! Do tego pokazy akrobatów oraz kaskaderów w spektakularnym Extreme Show, w którym można zobaczyć widowiska z udziałem najlepszych kierowców samochodowych, najmłodszego stuntera ATV oraz kobiety, która jeździ samochodem na dwóch kołach.

navigate_before
navigate_next

google_news