Wydarzenia Cieszyn

Laury dla załogi Szpitala Śląskiego w Cieszynie

Fot. z archiwum Szpitala Śląskiego w Cieszynie

Z okazji Światowego Dnia Zdrowia oraz Dnia Pracownika Służby Zdrowia odbyło się w Szpitalu Śląskim w Cieszynie uroczyste spotkanie, w czasie którego przyznano wyróżnienia osobom zasłużonym w ochronie zdrowia.

W uroczystości wzięli udział m.in. Mieczysław Szczurek, starosta cieszyński, Stanisław Kubicius, przewodniczący Rady Powiatu Cieszyńskiego, Anna Suchanek, przewodnicząca Komisji Zdrowia oraz Czesław Płygawko, dyrektor Szpitala Śląskiego.

W tym roku honorowe odznaki ministra zdrowia otrzymali: Wanda Biedrawa – pielęgniarka, Irena Fluder-Kudzia – terapeuta, Krystyna Fudala – pielęgniarka, Bożena Lipowska – pielęgniarka, Jolanta Macura – lekarz, dr n.med. Agnieszka Misiewska-Kaczur – zastępca dyrektora Szpitala Śląskiego ds. medycznych, dr n. med. Tomasz Rutkowski – ordynator Oddziału Ginekologiczno-Położniczego, lekarz Krzysztof Włodarski – zastępca ordynatora Oddziału Pediatrycznego, Jerzy Stanieczek – wieloletni zastępca dyrektora Szpitala Śląskiego oraz Adam Śliż – zastępca dyrektora ds. techniczno-gospodarczych.

Fot. Szpital Śląski w Cieszynie

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
12 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Ela
Ela
1 rok temu

To nie lekarze maja mama by dalej zyla ale ja zarazili miała na swieta buc w domu . partacze zero skrupułów. Nie polecam ten szpital zabiera ludzi. Nigdy wiecje

Ela
Ela
1 rok temu

Maja mame w tym szpitalu zarazili covdem. A nial wyjsc do domu . nie roby zero profezjonalizmu.

Robert
Robert
1 rok temu

Dla Wszystkich pracowników, bo to ich dzień ,od najmniejszego szczebla ,po górę..Wielki szacunek za codzienną pracę. Nie ważne czubienie się ,czy kopanie po kostkach.ja dziękuję.

Emilia
Emilia
1 rok temu

Super ? GRATULACJE ?
Na wielu lekarzy tej placówki można liczyć i mieć zaufanie ?
(Oby tylko lek. Mustafa nie zepsuł opinii)

Krystyna
Krystyna
1 rok temu

Super, ja słyszę i czuję tylko pozytywy.
Bożena pielęgniarka bardzo miła, uczynna i profesjonalna. Pozostali również zasługują na wyrazy uznania.

Hermenegilda
Hermenegilda
1 rok temu

To dobra wiadomość, cieszymy się.

niemądre
niemądre
1 rok temu
Reply to  Hermenegilda

To się nazywa komunał – podszywacz.

Hermenegilda
Hermenegilda
1 rok temu
Reply to  niemądre

Jesteś aberracją tego portalu, to przykre.

może ogłupiony.
może ogłupiony.
1 rok temu
Reply to  Hermenegilda

Jak to się dzieje, podszywacz, że nie potrafisz ze mną zrobić porządku? A sprawa tutaj jest prosta, Robert wyżej widzi odpowiednio.

trzeba odznaczyć
trzeba odznaczyć
1 rok temu

Prawidłowo, lecz źle, że nie było pani burmistrz, strata. Jak wygląda ta honorowa odznaka, wszystkie jednakowe bez gradacji zasług, bez dyplomu? A po odznace jest w służbie zdrowia przewidziany medal?, w OSP mają medale przeróżniste.

Piotrek
Piotrek
1 rok temu

Czy te osoby (niektore) zasłużyły aby na te odznaczenia.? Wiele negatywnych opinii krąży po Cieszynie. Może dokładnie napiszą za co te odznaczenia, konkretne ich zasługi .

trzeba odznaczyć
trzeba odznaczyć
1 rok temu
Reply to  Piotrek

Dokładnie nie napiszą i nie ma potrzeby. A negatywnie też wypowiadają się niektórzy i o mnie, stąd wiem dlaczego nie jestem odznaczone, lecz co mi z tego – niech odznaczają innych, nie jestem zazdrosne..