Sport Cieszyn

Lider okręgówki zaczyna sparingi od wygranej | ZDJĘCIA

Choć zima w pełni, a do rozpoczęcia rundy wiosennej pozostało jeszcze sporo czasu, piłkarze nie próżnują, szlifując formę na drugą część sezonu. Lider okręgówki żywiecko-skoczowskiej – Tempo Puńców, rozpoczął serię sparingów od wygranej z czwartoligowym Orłem Łękawica.

W pierwszej połowie puńcowianie zdobyli dwie bramki, które na swoje konto zapisali Rafał Adamek i Dariusz Dziadek. Po przerwie Orzeł zdobył gola kontaktowego po rzucie karnym, który skutecznie wyegzekwował Szymon Byrtek, ale ostatnie słowo należało do Tempa. Wynik na 3:1 ustalił Rafał Adamek, wykorzystując świetne podanie Dariusza Dziadka.

– Jestem zadowolony, bo wygrany mecz z czwartoligowym przeciwnikiem, do tego w okrojonym składzie, robi swoje. Zabrakło dzisiaj dwóch środkowych pomocników i trochę szkoda, że nie miałem pełnej kadry do dyspozycji, ale nie ma co narzekać. Jesteśmy dopiero pierwszy tydzień w treningu a już zagraliśmy fajny mecz. Wypełnialiśmy dobrze zadania na boisku, nikt nie odniósł kontuzji, mamy dobry wynik, więc widzę same plusy po tym sparingu – skomentował zawody Michał Pszczółka, trener Tempa.

google_news
Studio_projektowe_d