Cieszyn Kultura i rozrywka

Local Secret w Cieszynie. Browar Zamkowy zaprasza

Fot. Dorota Krehut-Raszyk

3 lipca przestrzeń Browaru Zamkowego w Cieszynie wypełni się magicznymi, różnorodnymi dźwiękami. Wszystko za sprawą pierwszej edycji imprezy pod nazwą Local Secret.

Na scenie zagrają “8 lat w Tybecie”, “Sskjegg”, “Free Air”, “Iksy”, “The Kroach”, “Rocker Soul”, “Opozycja”, a na koniec gwiazda wieczoru – zespół “Tabu”. Koncerty to nie jedyna atrakcja tego lipcowego dnia, bo oprócz nich w cieszyńskim browarze odbędą się również warsztaty, również dla dzieci, którym atrakcje zapewnią wykwalifikowane animatorki. Znajdziemy tam także stoiska i wystawy artystów. Nie zabraknie dobrego jedzenia i picia.

Organizatorzy imprezy nie zapominają również o zwolennikach muzyki klubowej. Po koncertach wieczór przejmą DJ PaSiak & DJ Johny, którzy nieraz porywali mieszkańców Cieszyna do tańca. Tym razem dostarczą rozrywki na tak zwanym fluorescencyjnym akcie nocnym, gdzie główną atrakcją – poza pobudzającymi do tańca rytmami – będą pomalowane twarze i ciała uczestników imprezy, które pozwolą każdemu rozbłysnąć dzięki lampie UV.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments