Wydarzenia Nieprzypisany Żywiec

Łodygowice: Gmina dowozi seniorów do sklepu

Dzisiaj spółka Eco Team Service (gmina Łodygowice) uruchomiła bezpłatną usługę dowozu seniorów do sklepu spożywczego lub apteki.

Usługa adresowana jest do osób w wieku 65 + bez własnego samochodu i możliwości samodzielnego dotarcia do wspomnianych miejsc. Jest ona realizowana w godzinach 9.30-12.00, a więc w czasie, który sklepy mają zarezerwowany dla seniorów.

Transport odbywa się 9-osobowym busem. Jednocześnie przewożone są nie więcej niż 3 osoby. Każda z nich otrzymuje maseczkę ochronną na czas transportu i zakupów. Pojazd będzie codziennie poddawany dezynfekcji.

Przewozy są bezpłatne i realizowane dzisiaj i jutro, a potem w każdy dzień roboczy – aż do odwołania. Spółka gwarantuje przewóz do sklepu spożywczego lub apteki wyłącznie na terenie gminy Łodygowice.

Usługę zamawia się telefonicznie pod numerem: 33/864-05-75.

– Z uwagi na duże zainteresowanie prosimy o zgłaszanie się osób, które faktycznie potrzebują tego rodzaju wsparcia, aby pomoc trafiła do najbardziej potrzebujących – apelują urzędnicy.

KB_starsza
Subskrybuj
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
inżynier
inżynier
1 rok temu

A więc ja jako młodzian również poproszę dowóz do sklepu – KONSTYTUCJA – wszyscy mają prawo do takiego samego traktowania. KIEDY PODJEDZIECIE?!?

Hermenegilda
Hermenegilda
1 rok temu
Reply to  inżynier

Cierpliwości, podjedzie pojazd z zakratowanymi oknami.

inżynier
inżynier
1 rok temu
Reply to  Hermenegilda

W twoim filmie taki podjeżdża? A na marginesie, powiem ci w tajemnicy, że kilka raz mnie już odwiedzili ale po 3 tygodniach grzecznie ODWIEŹLI komputer i przeprosili. Niestety zostali również zobowiązani do zapłaty odszkodowania za naruszenie miru domowego oraz de facto kradzież sprzętu. Także zapraszam pies3czki 😀 Idę spać. Nie pij już kubciński – nie służy ci 😀

Piotr
Piotr
1 rok temu
Reply to  inżynier

Co taki skromny jeśli? Napisałeś że jesteś “młodzian”. Ja myślałem że jesteś piękny, młody i bogaty oraz wykształcony?

inżynier
inżynier
1 rok temu
Reply to  Piotr

Na którym komisariacie pracujesz? 😀