Wydarzenia Żywiec

Łodygowice: Rodzinna impreza… z ministrami rodziny. Dmuchańce i Polski Ład

W sobotę w Zespole Parkowo-Zamkowym w Łodygowicach odbędzie się Rodzinny Integracyjny Event Sportowy. Pojawią się tam minister rodziny i polityki społecznej Marlena Maląg oraz wiceminister Stanisław Szwed.

Piknik, upamiętniający stulecie powstań śląskich, rozpocznie się około 14.30, gdy przyjadą szefowie ministerstwa. – Wystąpienie skupiać się będzie na prowadzonych w ramach Polskiego Ładu programach i projektach prorodzinnych – informuje organizator imprezy, Stowarzyszenie Integracyjne Eurobeskidy.

Podczas imprezy przewidziano atrakcje dla całych rodzin. Frajdę będą miały dzieci, bowiem przygotowano dla nich m.in. plac zabaw i „dmuchańce”.

Ekosolar2_desktop
Subskrybuj
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Konstantynopolitańczykówna
Konstantynopolitańczykówna
2 miesięcy temu

Taki lokalny piknik rodzinny to przede wszystkim władze samorządowe, stowarzyszenia lokalne i najważniejsi mieszkańcy a gości się zaprasza też lokalnie, co najwyżej z województwa. Dać kasę dla lokalnych i sobie poradzą z organizacją, po co stowarzyszenie czapa jako organizator.

AntyPisior
AntyPisior
2 miesięcy temu

Polski Wał, czyli zabrać pieniądze tym, którzy jeszcze je mają i dać nierobom i patologii, która jeszcze ich popiera. Żeby mogli jeszcze trochę porządzić, tzn. pokraść sobie bezkarnie.

Konstantynopolitańczykówna
Konstantynopolitańczykówna
2 miesięcy temu

A to np. wójta nie będzie?

Covid
Covid
2 miesięcy temu

Trzeba kupić tuzin jajek najlepiej zaparciale i taczki.

Jerry
Jerry
2 miesięcy temu
Reply to  Covid

Pomidory,pomidory, najlepiej przejrzałe i celne oko.