Bielsko-Biała Kultura i rozrywka

Lubisz fotografować? To coś dla ciebie

Fot. Marcin Płużek

 

To już ostatnia szansa, aby wziąć udział w konkursie fotograficznym zorganizowanym przez Lokalną Organizację Turystyczną Beskidy. Jego tematem są ławeczki beskidzkie, jakie początkiem wakacji pojawiły się w Beskidach.

Zdjęcia wraz z imieniem, nazwiskiem i numerem telefonu autora należy wysyłać najpóźniej do jutra 1 sierpnia na adres [email protected] Dziesięciu autorów najwyżej ocenionych fotografii otrzyma zestawy upominkowe w postaci tzw. pudełka beskidzkiego, na które składają się: ręcznie wykonany kubek ceramiczny z podstawką, drewniana zabawka regionalna oraz komin turystyczny firmy buff – informuje LOT Beskidy. O tym komu należą się te nagrody zadecydują internauci. Nadesłane zdjęcia już od wtorku będzie można oglądać i na nie głosować na fan page’u stowarzyszenia https://www.facebook.com/lot.beskidy). Konkurs jest częścią mikroprojektu Odpocznij w Beskidach współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, w ramach którego w Beskidach pojawiły się wspomniane ławeczki.

Masz zdjęcia z wakacji czeka także Dom Kultury w Mikuszowicach Krakowskich, który wraz z Radą tamtejszego osiedla oraz Stowarzyszeniem Mieszkańców Mikuszowic Krakowskich zorganizował konkurs fotograficzny „Zakręcona wakacyjna fotka”.
– Celem konkursu jest rozwijanie wyobraźni, kreatywności i pomysłowości wśród miłośników fotografii. Ważne, aby zdjęcie zgłoszone do konkursu dokumentowało wspomnienie z tegorocznych wakacji! Fotografia powinna być ciekawa, intrygująca, niestandardowa, przyciągająca uwagę – przybliżają zasady konkursu jego organizatorzy. W tym wypadku prace można zgłaszać do 18 września. Należy je wysyłać na adres [email protected] Do zdjęcia należy dołączyć krótki opis miejsca czy sytuacji, w której zostało wykonane a także informacje o jego autorze (imię, nazwisko , wiek, e-mail, telefon kontaktowy). Konkurs jest skierowany do wszystkich fotografów amatorów bez ograniczeń wiekowych. Każdy uczestnik może zgłosić do udziału w konkursie maksymalnie 2 fotografie. Ogłoszenie wyników nastąpi do 2 października. 2022 Szczegółowy regulamin konkursu dostępny jest na stronie www.mdk.bielsko.pl/dkmikuszowicekrak.

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments