Cieszyn Kultura i rozrywka

Lubisz retro klimaty? Przyjedź do Wisły na Prywatkę PRL

Fot. Dorota Krehut-Raszyk

Wisła zaprasza fanów klimatu retro i PRL na najbliższą niedzielę. To właśnie 3 lipca na placu Hoffa odbędzie się Prywatka PRL, impreza, która cieszy się dużym powodzeniem wśród mieszkańców i turystów.

W sercu perły Beskidów obejrzeć będzie można motoryzacyjne perełki biorące udział w VII Rajdzie Pojazdów Zabytkowych. Przez cały dzień główny plac Wisły utrzymany będzie w stylu PRL, gdyż będzie tam wystawa sprzętów z minionej epoki, pokazy zabytkowych rowerów, gry, zabawy, konkursy. Na scenie zagrają i zaśpiewają Sandra Rugała, a następnie zespół “Holeviaters”. Całość zakończy dancing z DJ-em. Początek prywatki o 12.00.

– Tegoroczny kalendarz imprez mamy wyjątkowy bogaty. Po pandemicznej przerwie wróciły praktycznie wszystkie cykliczne imprezy, a z racji jubileuszu 60-lecia nadania Wiśle praw miejskich, jest kilka dodatkowych pozycji. W wakacje turyści z pewnością nie będą się w Wiśle nudzić, a praktycznie do połowy października każdy weekend mamy zagospodarowany. Przed nami jeszcze tak znaczące wydarzenia jak Tydzień Kultury Beskidzkiej, Wiślaczek Country, dożynki, Barbarian Race, GT Festiwal czy samochodowy Rajd Wisły – namawia do odwiedzin Wisły Tadeusz Papierzyński, kierownik Referatu Promocji, Turystyki, Kultury i Sportu w wiślańskim urzędzie miejskim.

google_news
E-wydanie_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments