Wydarzenia Bielsko-Biała

Magiczny wieczór w Bielsku-Białej. Tłumy świętowały na jarmarku | ZDJĘCIA

Na „Świętach na Starówce” w Bielsku-Białej tłumy. Mimo problemów z dojazdem związanych z intensywnymi opadami śniegu wczoraj wieczorem zarówno na Rynku, jak na placu Wolności było tłoczno. Liczna publiczność oklaskiwała spektakl uliczny „Dziewczynka z zapałkami”. Przebojem jarmarku świątecznego jest grzaniec, którym rozbawieni bielszczanie rozgrzewają się na mrozie. Dziś dalszy ciąg zabawy.

Dzisiejsze koncerty na Rynku rozpoczną się o godz. 15.00. Wystąpią zespoły Miejskiego Domu Kultury: ,,Pinokio” i ,,Kontrasty” z DK w Komorowicach, ,,Melodyjka” z DK w Lipniku, ,,Stokrotki” i ,,Beskid” z DK Włókniarzy, Bielski Chór Gospel z DK w Olszówce oraz Verba Dei. Czynne będą stoiska gastronomiczne.

 

Na placu Wolności trwa świąteczny jarmark w Białej. Można kupić prezenty pod choinkę, różne artykuły przydatne w okresie świątecznym, a także wesprzeć bielskie organizacje pozarządowe, w tym Psią Ekipę, Mysikrólika, Stowarzyszenie Ada czy Fundację Zwierząt Skrzywdzonych i Porzuconych Budrysek. W mikołajkowej strefie dla dzieci wystąpią zespoły ,,Pinokio” i ,,Melodyjka”.

W ratuszu oraz Punkcie 11 przy ul. 11 Listopada odbywają się warsztaty dla dzieci.

Foto: Piotr Bieniecki

google_news
6 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Wiola
Wiola
1 rok temu

Ja bylam wystawcą
Kicha totalna,nie wróciło się nawet za opłaty,nie mówiąc o staniu na zimnie przez 3 dni i dojazdach
Lipa
Pierwszy i ostatni raz
Ludzie nie kupowali nic oprócz wina i jedzenia.
Mój ostatni raz

Coco44
Coco44
1 rok temu

My z ekipą się wytanczyliśmy, oczywiście oprócz disco polo. Tylko zastanawiamy się, gdzie się pochowały ekipy 40+? Ciepłe kapcie włożyli? Przewaga gówniarzerii dominowała.

Anna
Anna
1 rok temu

Pieniędzy szukają a na badziewie mają

Laura
Laura
1 rok temu
Reply to  Anna

Czym jest badziewie?bo na jarmarku było cudnie i ludzie się bawili super.Święta człowieku,!trochę luzu uśmiechu i tolerancji żyje się raz tu i teraz

lewak
lewak
1 rok temu

Super dno!!!!!!!

Anty lewak
Anty lewak
1 rok temu
Reply to  lewak

Super d***l