Na sygnale Sucha Beskidzka

Makowianka we własnym domu została trafiona rzuconym kamieniem

Fot. FB Mateusz Misiek

Apel o pomoc w ujęciu chuligana, którego bezmyślność mogła doprowadzić do śmierci zamieścił w Internecie mieszkaniec Makowa Podhalańskiego. Historia jaką opisuje aż mrozi krew w żyłach.

Z relacji mężczyzny wynika, że około 1.00 nieustalona osoba rzuciła kamieniem w ich dom przy ul. Za wodą. Ten wpadł do budynku przez otwarte okno i trafił w… głowę żonę makowianina. – Trafiłeś moją żonę w głowę, co by było gdyby dostało moje dziecko. Zabiłbyś je debilu!!! – nie przebiera w słowach.

Makowianin apele o pomoc w ustaleniu osoby, która rzuciła kamienie. – Jeśli ktoś kogoś widział kogokolwiek o tej godzie w Makowie Podhalańskim ul Za woda proszę o info. Za potwierdzone informacje jak go złapię gwarantowana nagroda. I jak byleś z kolegami żeby cię sprzedali – napisał Matusz Misiek.

Jak ustaliliśmy, policja na razie nie prowadzi w tej sprawie żadnych czynności, gdyż nie została o takim zdarzeniu poinformowana.

2
Skomentuj

avatar
2 Komentarzy
0 Odpowiedzi
0 Śledzących
 
Najwięcej odpowiedzi
Najgorętsze komentarze
2 Komentarzy
Bielszczanin JOHNYHalina Ostatnio komentujący
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Bielszczanin JOHNY
Gość
Bielszczanin JOHNY

Coś tu delikatnie mówiąc śmierdzi. Otwarte okno o 1 w nocy w lutym? Sprawcy teleportowali się z miejsca zdarzenia? Brak zawiadomienia na Policji?! To jest ściema – misiek a nie przyłożyłeś jej sam przypadkiem?!?

Halina
Gość
Halina

Z tą policją to chyba nie do końca tak jak piszecie.Pod postem na fb sucha24.pl mąż pisze,że kazali mu z powództwa cywilnego,ze wskazaniem jemu sprawcy.