Wydarzenia Sucha Beskidzka Wadowice Oświęcim

Małopolski bilet na ferie

Pociąg spółki Polregio. Fot. Paweł Szczotka

W województwie małopolskim postanowili na ferie zimowe przebić swoją ofertą na bilety kolejowe propozycję województwa śląskiego.

Władze województwa śląskiego pochwaliły się, że na ferie w tym województwie (od 27 stycznia do 11 lutego) spółka Koleje Śląskie w swoich pociągach przygotowała ofertę dla dzieci i młodzieży do 18. roku życia podróży za 1 zł. Tymczasem na ferie w województwie małopolskim (od 10 do 25 lutego) przygotowano ofertę, która przebija Koleje Śląskie! Oferta „Małopolski bilet na ferie” przeznaczona jest dla dzieci i młodzieży do ukończenia 24 lat, a co więcej bilet za 1 zł pozwala do nieograniczonej liczby przejazdów przez cały dzień po terenie województwa małopolskiego! Oferta dotyczy przejazdów pociągami aż trzech spółek kolejowych: Polregio, Koleje Małopolskie i Koleje Śląskie. Oczywiście podczas kontroli biletów trzeba mieć przy sobie dokument, który potwierdza wiek pasażera.

google_news
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Hermenegilda
Hermenegilda
21 dni temu

Przejechałabym się chętnie za złotówkę, ale nie wiem jak podrobić legitymację ze szkolnych lat. No i fartuszek za ciasny.