Bielsko-Biała Kultura i rozrywka

Małżeńskie jubileusze w Jaworzu

Fot. Archiwum UG w Jaworzu

W Jaworzu uhonorowano pary, które w ubiegłym roku obchodziły jubileusz 50-lecia i 60-lecia zawarcia związku małżeńskiego. Pary świętujące złote gody otrzymały medale „Za długoletnie pożycie małżeńskie”

 

50 lat wspólnego życia świętowali: Henryka i Waldemar Bębenek, Anna Kołczyk-Skubisz i Jerzy Skubisz, Gertruda i Edward Keswoń, Maria i Rudolf Kawik, Wanda i Alojzy Janik, Zofia i Leopold Iskrzyccy, Helena i Antoni Greń, Bernadeta Kisiała – w imieniu własnym i męża, Józefa i Jan Kominek, Urszula i Gustaw Lisowscy, Barbara i Jan Mencnarowscy, Irena i Piotr Pałka, Irena i Józef Pasterny, Władysława i Roman Rak (nieobecni na uroczystości), Anna i Jan Strzelec (nieobecni na uroczystości), Krystyna i Józef Szczypka, Jadwiga i Karol Szymala, Halina i Kazimierz Żarczyńscy. Od 60 lat żyją razem: Barbara i Bogusław Krzemińscy, Irena i Roman Ruccy, Helena i Marian Zygmunt.

W swej laudacji na cześć złotych oraz diamentowych par wójt Jaworza Radosław Ostałkiewicz powiedział, że są one doskonałym przykładem, jak wspólna miłość może tworzyć rodzinę i być podstawą rozwoju gminy. Podziękował wszystkim małżonkom za minione lata, w czasie których wychowywali swoje dzieci, uczyli je żyć i pracować oraz sami poświęcali swój czas dla dobra Jaworza.

1
Skomentuj

avatar
1 Komentarzy
0 Odpowiedzi
0 Śledzących
 
Najwięcej odpowiedzi
Najgorętsze komentarze
1 Komentarzy
kamyk Ostatnio komentujący
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
kamyk
Gość
kamyk

Serdeczne wyrazy współczucia.