Bielsko-Biała Kultura i rozrywka

Maraton zumby – zatańczą dla Lilianki i Stasia

Już po raz piąty odbędzie się charytatywny maraton tańca zorganizowany przez Irenę Awieruszko-Ptaszkiewicz, BBOSiR oraz Fundację „Pomaluj nasz świat”. Kilka godzin energetycznej zabawy kolejny raz zafundują nam ludzie o wielkich sercach, by pomóc tym najmłodszym, którzy na co dzień zmagają się z rzadkimi chorobami. Tym razem pomocy potrzebują dwaj mali wojownicy: Lilianka Macura oraz Stasiu Gronet.

Pieniądze zebrane na tegorocznym maratonie zostaną rozdzielone między nich. Część trafi też do Stowarzyszenia Amazonek w Bielsku-Białej. Każda pomoc jest cenna, więc pomóżmy wszyscy, by 10 sierpnia w hali widowiskowo-sportowej pod Dębowcem w Bielsku-Białej udało się uzbierać jak najwięcej datków. W zumbie weźmie udział prawie 30 instruktorów z kraju i zagranicy. Wejściówka na to wydarzenie to symboliczna cegiełka w kwocie 30 złotych. Wstęp dla dzieci do 10 lat jest darmowy (lub dowolny dar serca).

Maraton zumby to nie tylko kilka godzin dobrej zabawy i pozytywnych emocji, ale także okazja, by złączyć się w jednym wspólnym celu i pomóc dzieciom, które zmagają się codziennie z ciężkimi chorobami. Warto tam być, by dać im nadzieję na lepsze jutro. Start imprezy o 16.00. Dla wszystkich dzieci biorących udział w wydarzeniu zapewniona będzie opieka profesjonalnych animatorów. Wśród wielu stoisk rozłożonych w czasie maratonu będzie można zakupić pyszne ciasta, napić się czegoś dobrego lub uzyskać porady z zakresu profilaktyki zdrowia i dbania o kondycję. Pamiętajmy, że warto pomagać!

google_news
E-wydanie_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments