Bielsko-Biała Sport Cieszyn Czechowice-Dziedzice Żywiec Sucha Beskidzka Wadowice Oświęcim

Martin Schmitt kolejnym globalnym ambasadorem STS

Martin Schmitt został kolejnym globalnym ambasadorem STS. Tym samym dołączył do niedawno zakontraktowanego innego ambasadora STS – bramkarza Petera Schmeichela.

STS będący największym bukmacherem w Polsce aktywnie zaczyna również działać na kilku europejskich rynkach. Chcąc przyciągnąć do siebie zarówno nowych polskich jak i zagranicznych klientów, nawiązuje współpracę ze znanymi osobistościami ze świata sportu. Dopiero co dowiedzieliśmy się, że pierwszym ambasadorem został legendarny bramkarz Manchesteru United i reprezentacji Danii, Peter Schmeichel. Teraz zaś dołącza do STS znany niemiecki skoczek narciarki, Martin Schmitt.

Kim jest Martin Schmitt?

Martin Schmitt to jeden z najlepszych niemieckich skoczków narciarskich w historii. Urodzony w 1978 roku zawodnik swą przygodę ze skokami zaczął w wieku 6 lat. Już w 1997 roku udanie zadebiutował w zawodach PŚ w Innsbrucku, zajmując 25. miejsce. Bardzo szybko awansował do I kadry reprezentacji Niemiec, z którą w 1997 roku zdobył brązowy medal w drużynie na MŚ w Trondheim. Rok później z drużyną zdobył srebrny medal Igrzysk Olimpijskich w Nagano. 28 listopada 1998 roku wygrał w Lillehammer swe pierwsze zawody Pucharu Świata. Sezon ten zakończył z aż 10 wygranymi oraz Kryształową Kulą za końcowe zwycięstwo w klasyfikacji generalnej. Następny rok był jeszcze lepszy, gdyż nie tylko ponownie wygrał Puchar Świata, lecz dorzucił do tego również dwa złote medale na MŚ w Ramsau. W następnym sezonie przyszło mu się jednak zmierzyć ze skoczkiem, który trwale zapisał się w historii skoków narciarskich. Mowa tu oczywiście o Adamie Małyszu. To właśnie skoczek z Wisły wygrał kolejny sezon Pucharu Świata, choć z Martinem Schmittem podzielili się medalami na MŚ w Lahti. Na IO w Salt Lake City Schmitt zdobył ponadto złoto w konkursie drużynowym.

Przez następne wiele lat notował jednak kryzys formy. Pierwsze podium PŚ przypadło mu w udziale dopiero w 2009 roku w Insbrucku. Udało mu się jeszcze w tym samym roku zdobyć srebro na MŚ w Libercu, a rok później srebro drużynowo na IO w Vancouver. Był to ostatni wielki sukces niemieckiego skoczka. Na początku lutego 2014 roku postanowił zakończyć karierę. Łącznie na swym koncie ma 28 wygranych zawodów PŚ, dwie Kryształowe Kule, 10 medali MŚ oraz 3 medale olimpijskie – imponujący dorobek! Obecnie pracuje jako ekspert TV i komentator skoków narciarskich.

Rozwój marki STS

Firma Star-Typ Sport doskonale zdaje sobie sprawę z popularności skoków narciarskich w Polsce. Dlatego też jednym z nowych ambasadorów tej marki został właśnie Marin Schmitt. Jak zaznaczył Mateusz Juroszek, prezes STS, niemiecki skoczek doskonale oddaje wartości marki STS. Mowa tutaj o nowoczesności, sportowym charakterze oraz dynamice. Martin jest bardzo dobrym przykładem, jak determinacja i odwaga pozwalają osiągać sukcesy. W związku z tym nawiązanie współpracy z trzykrotnym medalistą olimpijskim doskonale wpisuje się w strategię globalnej komunikacji marki STS. Już teraz na oficjalnym kanale bukmachera STS można obejrzeć pierwszą reklamę z udziałem skoczka: https://www.youtube.com/watch?v=c1CPvIEtviU.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, na początku listopada 2019 r. firma STS zaprezentowała także byłego bramkarza Petera Schmeichela jako ambasadora marki. Z pewnością jest to oznaka dynamicznego rozwoju firmy. Warto tylko przypomnieć, że między 2012 a 2018 rokiem STS aż dziesięciokrotnie zwiększył swe przychody, z 220 mln do 2,41 mld złotych. Firma ta przy okazji jest największym bukmacherem w Polsce, który kontroluje blisko 50% legalnego rynku zakładów bukmacherskich. Z początkiem lutego 2019 r. rozpoczęła także ekspansję na zagraniczne rynki. Oferta STS dostępna jest dla klientów z Wielkiej Brytanii, Niemiec, Norwegii, Islandii, Słowenii, Malty czy też Łotwy. Więcej informacji o bukmacherze podaje portal Legalni-Bukmacherzy-Online.pl. STS to oczywiście marka, która oferuje klientom niezwykle bogaty wybór zakładów bukmacherskich. W ofercie tej firmy znajduje się ponad 30 dyscyplin do wyboru, w tym także i skoki narciarskie. Przypominamy jednak, że zakłady bukmacherskie dostępne są tylko dla osób pełnoletnich, jak i powinny być zawierane u bukmacherów z licencją Ministra Finansów, ponieważ gra w pozostałych firmach jest karalna. Największy polski bukmacher STS oczywiście dysponuje odpowiednim zezwoleniem uprawniającym go do prowadzenia legalnej działalności na terytorium Polski. Miejmy też na uwadze że hazard może uzależnić.

Materiał partnerski

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments