Wydarzenia Bielsko-Biała Cieszyn Czechowice-Dziedzice Żywiec

Marzysz o założeniu policyjnego munduru? Spróbuj swoich sił!

Fot. WKP w Katowicach

Kolejny już raz Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach organizuje otwarte zajęcia dla osób zainteresowanych procesem rekrutacji do służby w policji. 26 października w hali sportowej katowickiego oddziału prewencji będzie można sprawdzić osobiście, jakie wymagania stawiane są kandydatom i zmierzyć się z torem przeszkód, jaki należy pokonać na teście sprawności fizycznej.

Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach prowadzi działania informacyjne, dające możliwość poznania specyfiki i charakteru służby w policji. Wszystko z myślą o potrzebach młodych ludzi – absolwentów szkół średnich, planujących związać swoją drogę zawodową z policją, a także o wszystkich innych osobach, które chcą zasilić szeregi formacji i sprawdzić, jak w praktyce wygląda rekrutacja do służby.

Fot. WKP w Katowicach

Podczas zajęć organizowanych przez katowicką komendę, zainteresowani mają możliwość praktycznego poznania etapu postępowania kwalifikacyjnego, jakim jest test sprawności fizycznej. Przystąpienie do niego pozwoli zainteresowanym sprawdzić swoje umiejętności i kondycję fizyczną, ale także zdiagnozować ewentualne elementy wymagające poprawy, co umożliwi w przyszłości pozytywne zaliczenie testu sprawności fizycznej podczas formalnej procedury kwalifikacyjnej do służby w policji.

Zajęcia prowadzą instruktorzy z Wydziału Doboru i Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach. Będą one odbywać się do końca roku – 26 października, 23 listopada oraz 21 grudnia w hali sportowej Oddziału Prewencji Policji w Katowicach przy ulicy Koszarowej 17. Osoby zainteresowane udziałem w zajęciach proszone są o wcześniejszy kontakt na adres mailowy: [email protected]. Termin i godzina spotkania zostaną ustalone indywidualnie po zgłoszeniu mailowym i będą zależne od ilości zgłoszeń.

google_news
6 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Perun
Perun
1 rok temu

A co to tyłu przeciwników pisu jeszcze wiosną tyłu zadowolonych było :)) chorągiewki wstrętne co zimno zagląda i głód czekajcie to początek:)) powiem a nie mówiłem teraz jestem zadowolony jak was bieda w dupę kopie

Wyluzowany
Wyluzowany
1 rok temu

De bile POwskie już narobiły w majtki.

!!
!!
1 rok temu

Brakuje już ich do ochrony kurdupla ?

ciężko
ciężko
1 rok temu

Wydaje się, że skrzynia za wysoka dla tej pani, zdjąć 1 element.

Roman
Roman
1 rok temu

NIGDY wolę jeść suchy chleb nisz wykonywać bicie kobiet dla przyjemności starego pe—-od kota i zera.

Janina
Janina
1 rok temu

Teraz w tych czasach to porażka i hańba dla całej rodziny mają jeden cel pilnować kota i małego i tępić ludzi nie sekty pis.