Wydarzenia Bielsko-Biała

Mediacja – sposób rozwiązywania sporów. Każdy może skorzystać z nieodpłatnych porad

Mediacja to sposób rozwiązywania sporów polegający na wypracowywaniu satysfakcjonującego dla obu stron konfliktu rozwiązania na drodze dobrowolnych i poufnych rozmów, prowadzonych miedzy stronami przy udziale bezstronnego mediatora. Z mediacji skorzystać mogą osoby fizyczne oraz przedsiębiorcy, zarówno na etapie przedsądowym, jak i sądowym.

Rola mediacji i zainteresowanie nią, jako sposobem polubownego rozwiązywania sporów stale rośnie. Koniecznym jest krzewienie wiedzy w zakresie wiedzy o mediacji, a także jeszcze większa popularyzacja mediacji w społeczeństwie.

Idąc za tym, Fundacja Rozwoju Miasta Bielska-Białej we współpracy ze Śląskim Centrum Arbitrażu i Mediacji prowadzonym przez Fundację Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego „Facultas Iuridica” przy patronacie honorowym Prezydenta Miasta Bielska-Białej Jarosława Klimaszewskiego zaprasza na nieodpłatne porady dla przedsiębiorców w zakresie „Mediacje, Element Nowoczesnej Strategii Zarządzania Firmą”.

Konsultacje z mediatorem sądowym prowadzone będą w czerwcu i wrześniu 2022 r.

Zapisy na indywidualne spotkania przyjmowane są od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-14.00, pod numerem telefonu: 501 855 421.

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
ile
ile
11 miesięcy temu

Nie do końca nieodpłatne konsultacje, mediatorzy sądowi chyba mają płacone. Ile kasy z projektu?