Wydarzenia Bielsko-Biała

Metamorfoza – nowe życie mamy

16 marca w Bielsku-Białej w REWERS coctails&coffe odbył się casting do 3. edycji “Metamorfoza – Nowe Życie Mamy”. Finalistki czeka ponad pięciomiesięczna praca pod okiem specjalistów w dziedzinie zdrowia, dietetyki i medycyny estetycznej.

Inicjatorką “Metamorfozy – Nowe Życie Mamy” jest Halina Gawlińska-Wróbel z Future Clinic, która sama na co dzień jest kobietą starającą się połączyć pracę zawodową z rolą matki trójki dzieci. -Pomysł pojawił się spontanicznie. Pośród naszych klientek Clinic Future są mamy, więc doszłam do wniosku, że warto byłoby o nie zadbać. Wiem, bo sama mam dzieci, że dla kobiet to trudny czas. Kobiety w tym okresie wszystko podporządkowują rodzinie i dziecku. Jednocześnie brakuje im czasu dla siebie i same ze sobą źle się czują, dlatego postanowiłam pokazać matkom, jak się mogą zmienić i co powinny zrobić w tym kierunku, co się dzieje w ich psychice. Tak powstał projekt Metamorfoza – Nowe Życie mamy – mówi Halina Gawlińska-Wróbel.

Na casting zgłosiło się 18 kobiet w różnym wieku, które miały spełnić dwa warunki przed przystąpieniem. Pierwszy – ukończony 27. rok życia i drugi – bycie mamą.

Wszystkie uczestniczki castingu powtarzały, że wygląd zewnętrzny ma ogromny wpływ na ich samoocenę i wiarę w siebie. Uważają, że
samoocena przekłada się na ich życie i to, jakie mają relacje w sferze prywatnej i zawodowej.

W każdej z uczestniczek zrodziło się pragnienie zmiany na lepsze w kwestii nie tylko urody, ale i zdrowia a co za tym idzie – ogólnego
samopoczucia.

Jury składające się z zespołu ludzi, których praca połączona jest z pasją, wybrało kandydatki do kolejnej już 3. edycji :

Halina Gawlińska – inicjatorka i założycielka projektu,
właścicielka Future Clinic, specjalistka medycyny estetycznej
Grzegorz Wrobel – dietetyk, trener personalny właściciel Greg.Fit –
Trening & Dietetyka, Impact Centrum Zdrowia i Sprawności
Marzena Olszewska – finalistka II edycji metamorfozy Nowe Życie Mamy
Paulina Karpińska – właścicielka Paulina Karpińska – Permanent Make
Up, specjalistka makijażu permanentnego
Katarzyna Jaworska – head-hunter, właścicielka HR SIGMA
Lucyna Grabowska-Górecka – właścicielka Grabowska Models
Agnieszka Grudzińska – stomatolog Stomatologia Grudzińscy
Iwona Tatoń – manager szkoły językowej Speak Up
Sebastian Gawliński – współwłaściciel firmy Nacomi kosmetyki naturalne

Po castingu, wspólnych rozmowach z kandydatkami i ocenie, jak bardzo są zmotywowane, by zmienić siebie w programie metamorfozy, zostały wybrane cztery kandydatki do finału.

Są to Aldona Superson, Elżbieta Szalbot, Lucyna Grabska i Paulina Bogdał-Duraj, którym serdecznie gratulujemy!

– Czuję się fantastycznie i na pewno w moim życiu będzie wielki przełom, idzie nowe. Nie zmarnuję ani jednej sekundy z tego czasu który został mi dany i mam nadzieję na efekty dając z siebie wszystko. Jestem przygotowana na pot i łzy, które mnie doprowadzą do finału! – mówi Lucyna Grabska.

Teraz wszystkie finalistki czeka praca nad sobą oraz samodyscyplina, by na Gali Finałowej zabłysnąć jako Nowa-Ja. Przejście kandydatek do finału to dopiero początek zmian i ogromne emocje, ale końcowy efekt na pewno przyniesie siłę napędową do działania w życiu i odwagę, jaką potrzebuje każda szczęśliwa i silna kobieta.

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments