Wydarzenia Bielsko-Biała Cieszyn Czechowice-Dziedzice Żywiec Sucha Beskidzka Wadowice Oświęcim

Rozdajemy bilety na “Metodę na Wnuczka”. Totalnie zakręcona komedia, która każdego rozbawi do łez!

Pełne wigoru emerytki, zagadkowe telefony i kuszący świat reklam – to najnowsza propozycja komediowa warszawskiego Teatru KAMIENICA dla mieszkańców Cieszyna.

Agencja Artystyczna MUZA zaprasza na niecodzienną sztukę, z wątkiem kryminalnym w tle, w której wiek traktowany jest z przymrużeniem oka, a życie dojrzałych mieszkańców Warszawy pokazane jest w pełnej palecie barw. Porządna dawka humoru, cięte riposty i lawina emocji, od których dosłownie kręcić się będzie nasza scena!

Charyzmatyczne starsze panie są jak ogień i woda. Danuta (Magdalena Wójcik), niepoprawna marzycielka, pomiędzy prezentacjami kosmicznie drogich garnków i ściereczek, gra w lotto, zmotywowana fantazjami o podróży życia. Bożena (Dorota Kamińska) natomiast jest jak wino – im starsza tym… mocniejsza. Twardo stąpa po ziemi, choć jest absolutną fanką szybkiej jazdy na hulajnodze. Co się wydarzy, gdy w jednej chwili świat nieprzeciętnych seniorek zostanie wywrócony do góry nogami?  Czy przyjacielowi z dawnych lat – Waldkowi (Robert Rozmus), uda się wyciągnąć damy z niezłych tarapatów? Podobno nie ma cwaniaka nad warszawiaka, ale gdy do akcji wkracza pełna kobiecych wdzięków, przebiegła Malwina (Agnieszka Wielgosz), wszystko się może zdarzyć. Do szalonego tańca z oszustami nieśmiało przygrywać będzie zakochany Mieczysław (Michał Milowicz), bo doskonale wie, „że najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny…”

METODA NA WNUCZKA
CIESZYN, 04 czerwca, godz. 18.00
Teatr im. A. Mickiewicza, pl. Teatralny 1

Bilety:

– w kasie Teatru, tel. 33 857 75 90
– zamówienia grupowe: tel. 531 531 001, [email protected];
– on line: www.bilety.teatr.cieszyn.pl; www.kupbilecik.pl; www.biletyna.pl; www.ebilet.pl

S P E K T A K L  W Y Ł Ą C Z N I E  D L A  W I D Z Ó W  D O R O S Ł Y C H !

KONKURS:

Dla naszych Czytelników mamy zaproszenie na spektakl “Metoda na wnuczka” w Bielsku-Białej. Otrzyma je osoba, która odpowie na pytanie:
W którym roku powstał „Teatr Kamienica”?

W mailu należy także napisać, dlaczego bilety mają trafić właśnie do Ciebie.

Odpowiedzi należy przesłać na adres: [email protected] wraz z imieniem i nazwiskiem oraz numerem kontaktowym. W temacie maila prosimy wpisać “Metoda na wnuczka”.

ZWYCIĘZCY:

1. Jakub Fijak
2. Arkadiusz Lanc
3. Marzena Smielak

Zapraszamy!

 

 

google_news
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Monika
Monika
11 miesięcy temu

2009