Na sygnale Żywiec

Miała ponad 2 promile. Autem przyjechała do sklepu po… alkohol

Fot. Policja

Nawet 2 lata w więzieniu może spędzić 58-letnia mieszkanka powiatu żywieckiego. Kobieta mając w organizmie ponad 2 promile alkoholu przyjechała do sklepu po… alkohol. Parkując uderzyła w inny samochód, po czym uciekła. Została zatrzymana przez policjantów z Węgierskiej Górki.

Kilka dni temu policjanci z komisariatu w Węgierskiej Górce otrzymali zgłoszenie o kolizji, do której doszło na ul. Zielonej. Gdy przyjechali na miejsce ustalili, że kierująca toyotą kobieta wjechała na parking przed sklepem i podczas manewrowania samochodem uderzyła w inny pojazd. Po tym, weszła do sklepu, kupiła alkohol i pieszo uciekła z miejsca. Policjanci natychmiast rozpoczęli jej poszukiwania i już po chwili zatrzymali kobietę.

Była to 58-letnia mieszkanka powiatu żywieckiego. Badanie alkomatem wykazało, że miała ona w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Teraz ze swojego zachowania będzie się tłumaczyć przed sądem.

Za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości grozi jej kara nawet 2 lat więzienia. Odpowie również za spowodowanie kolizji drogowej.

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Dana
Dana
10 miesięcy temu

To się w końcu doigrała , aż dziw że dopiero teraz…