Wydarzenia Żywiec

Michał Wiśniewski nie zaśpiewał

Fot. FB Michał Wiśniewski

Nawałnica, która przeszła wczoraj wieczorem nad Żywiecczyzną uniemożliwiła występ Michała Wiśniewskiego, który miał być gwiazdą XIV Gminnej Fety w Łodygowicach.

– Ogromna burza zaskoczyła nas wszystkich i dlatego też przepraszamy, ale nie mogliśmy wystąpić. Powodów było bardzo wiele, ale jeden najważniejszy to ten, że podczas burzy na scenie i w pobliżu niej nikt nie był bezpieczny. Strażacy działając zgodnie z procedurami natychmiast odłączyli agregat główny, by nikomu nie stała się krzywda. Dołączamy materiały świadczące o tym, z jakim żywiołem mieliśmy do czynienia (foto u góry i na dole – przyp. red.). Dziękujemy, że byliście i czekaliście na nas, bardzo żałujemy, że nie mogliśmy dla Was zaśpiewać. Mamy nadzieję, że do zobaczenia! – oświadczył gwiazdor na Facebooku.

Z tego samego względu nie odbył pokaz laserowy, który miał zwieńczyć całe wydarzenie.

Jak powiedziała nam Renata Talik, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Łodygowicach zarówno Michał Wiśniewski, jak i firma odpowiedzialna za pokaz zadeklarowały ponowny, darmowy występ w Łodygowicach.

Fot. FB Michał Wiśniewski

Fot. FB Michał Wiśniewski
navigate_before
navigate_next

google_news
E-wydanie_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
11 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
NIEMODNY
NIEMODNY
3 lat temu

Nasza gmina powinna się wstydzić zamawiając na jedyną imrezę tego moralnego degenerata po prostu żenada, ponadto jak okiem sięgnąć tylko w Naszej Gminie w której” podobno warto mieszkać” pobiera się opłate za wejście na festyn, czy nie można niczego zorganizować w ramach GOKu i lokalnych stowarzyszeń najlepiej iść na łatwizne zlecić wszystko firmie zewnętrznej i później narzekać.
Ta impreza to tatalna porażka, nawet rodzice dzieci które występowały na scenie musieli sobie zakupić wejściówkę aby móc wprowadzić dziecko to jest karygodne.

z boku
z boku
3 lat temu

Natura sama wygasiła gwiazdę.

Gen
Gen
3 lat temu

Miało być w dizlach nie działach poryty t 9

Gen
Gen
3 lat temu

Gwiazda dla gumofilców w działach

Gosc
Gosc
3 lat temu

Michal Wisniewski zawsze gwiazda i jest ludzie tak pisza ale nadal na jego koncerty chodzą. Ja go bardzo lubie i mam nadzieje zr dotrzyma obietnicy i wroci do lodygowic zaśpiewać 😊

SramNaTo
SramNaTo
3 lat temu

“Gwiazda” adekwatna do rangi imprezy i wielkości Lodygowic…

Gość
Gość
3 lat temu
Reply to  SramNaTo

Ta “Gwiazda” osiągnęła najwięcej spośród wszystkich innych wokalistów w Polsce. Sprzedał najwięcej płyt w historii kraju. Coś jeszcze ma pan / pani do dodania?

Hermenegilda
Hermenegilda
3 lat temu
Reply to  Gość

Jak długo utrzymał się jako gwiazda? Bo jako celebryta utrzymuje się nadal ale takich jest na pęczki.

Fidelus Castro
Fidelus Castro
3 lat temu
Reply to  Gość

Przestań się kompromitować bo te rekordy wydania płyt to lata 2002-2004 …. Gwiazdą był Dżem,Jest Budka Suflera i choćby Beata Kozidrak! Ten żenujący pajac żebrze o 20.000 zł by mógł wydać płytę…

Hermenegilda
Hermenegilda
3 lat temu
Reply to  Fidelus Castro

Miał wielką kasę ale przetrwonił i jest bankrut jak często niektóre gwiazdy boksu. Jeśli się nie ma głosu, na szołmeństwie długo nie zajedzie się. I w tym zawodzie trzeba rozwijać się, wkładać mnóstwo pracy. W sposób ciągły.

Hermenegilda
Hermenegilda
3 lat temu

To Michał Wiśniewski wie, że są procedury strażackie odłączenia agregatora i zapewnienia bezpieczeństwa przez organizatora? Sam tłumaczy a nie tłumaczy organizator?