Wydarzenia Bielsko-Biała Cieszyn Czechowice-Dziedzice Żywiec Oświęcim

Międzynarodowy Dzień Psa w Kolejach Śląskich

Fot. Koleje Śląskie

1 lipca, czyli w poniedziałek, przypada Międzynarodowy Dzień Psa. Z tej okazji spółka Koleje Śląskie szykuje niespodziankę dla właścicieli psów.

Jak informuje Magdalena Iwańska, rzecznik prasowy Kolei Śląskich, właściciele psów, którzy tego dnia wybiorą się w podróż pociągami tej spółki wraz ze swoimi czworonogami, nie zapłacą za bilet za zwierzaki.

Możliwość bezpłatnego przewozu psów dotyczy naszych pociągach przez cały dzień, ale za wyjątkiem przygranicznego odcinka Chałupki – Bohumin oraz pociągu Ornak na odcinku Bielsko-Biała – Zakopane – zaznacza Magdalena Iwańska, która dodaje, że na co dzień bilet na przewóz psa w pociągach Kolei Śląskich kosztuje 2 złote, a małe psy przewożone w transporterach podróżują całkiem bezpłatnie.

1
Skomentuj

avatar
1 Komentarzy
0 Odpowiedzi
0 Śledzących
 
Najwięcej odpowiedzi
Najgorętsze komentarze
1 Komentarzy
Her menegilda Ostatnio komentujący
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Her menegilda
Gość
Her menegilda

Zapewne będzie w tym dniu natłok właścicieli z psami aby wykorzystać możliwość bezpłatnego przewozu, oszczędzenia na biletach. No i aby zrobić frajdę psom jazdy po raz pierwszy pociągiem. Czego się nie robi dla ulubieńca? Szczególnie mile widziani w poniedziałek szewcy z psami.