Porady i inspiracje

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław – jak wybrać odpowiednie?

Zakup mieszkania to bez wątpienia jedna z ważniejszych i często bardzo stresujących decyzji w życiu każdego nabywcy. Bez względu na to, czy nowa nieruchomość będzie służyła na wynajem, czy przyszli właściciele szukają miejsca do spokojnego, rodzinnego życia. Sprawdź, czym kierować się przy wyborze, aby znaleźć komfortowe i praktycznie mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu.

Dlaczego warto postawić na rynek pierwotny? Mieszkania na sprzedaż Wrocław

Wybór właściwej lokalizacji, preferowanego metrażu, liczby pokoi, dogodnego piętra czy standardu wykończenia to kluczowe kwestie, które interesują wszystkich szukających mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu. Ale pierwsze pytanie, na które należy odpowiedzieć, brzmi: – Rynek wtórny czy pierwotny?

Jeżeli przyszłym właścicielom zależy na perspektywicznej inwestycji, warto sięgnąć po nieruchomość od dewelopera, ponieważ zazwyczaj ma ona wyższą wartość rynkową. Nowo powstałe mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu daje również większe możliwości aranżacyjne. Lokum z rynku pierwotnego może bowiem zostać oddane w stanie surowym, a wtedy kupujący decydują o kolorze ścian, rodzaju parkietów czy armatury łazienkowej lub kuchennej. Oferty deweloperskie zwykle uwzględniają pewne miejsce parkingowe, co jest szczególnie ważne w tak dużym mieście, jak Wrocław. Warto również podkreślić, że nabywca mieszkania deweloperskiego jest zwolniony z podatku od czynności cywilno-prawnych.

Mieszkania na sprzedaż Wrocław – sprawdź okolicę

Należy pamiętać, że wybór mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu to decyzja na kilka najbliższych lat, a nawet dekad. Priorytety przyszłych mieszkańców mogą się zmieniać na przestrzeni czasu. Dlatego warto postawić na lokum, które będzie zlokalizowane zarówno w pobliżu parków i terenów zielonych, jak i centrum miasta. Wówczas można mieć pewność, że wypełnianie zmiennych życiowych zadań będzie przebiegało bez zakłóceń. 

MojDom Deweloper Wrocław – Deweloper od 20 lat | Mojdom.com.pl

Bliskość tętniącego życiem rynku sprawi, że mieszkańcy z łatwością dostaną się do pracy czy na spotkanie biznesowe lub drinka ze znajomymi, a w przyszłości – pociechy będą miały blisko do szkoły czy na uczelnię. Natomiast niedaleka odległość od przyrody przyniesie upragnione wytchnienie po dniu pełnym wrażeń, a także będzie doskonałym miejscem na spacery czy pikniki z dziećmi lub przyjaciółmi.

Mieszkania na sprzedaż Wrocław – postaw na wiarygodnego dewelopera

Chcesz znaleźć idealne mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu? Wybierz dewelopera, który stawia na wysoki standard wykończenia mieszkań i budynków, a także funkcjonalność i komfort przyszłych mieszkańców. Deweloper WPBM Mój Dom oferuje inwestycje położone w pobliżu centrum Wrocławia, w sąsiedztwie terenów rekreacyjnych i lokali usługowych. Realizacje są utrzymane w nowoczesnym wzornictwie, dzięki czemu doskonale wpisują się w miejski krajobraz stolicy Dolnego Śląska. Już dziś wejdź na stronę WBMP Mój Dom i znajdź swoje wymarzone mieszkanie.

Wrocławskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Mieszkaniowego “MÓJ DOM” S.A.
Znajdziesz nas pod adresem: Arkady Wrocławskie, sekretariat: VIII piętro
53-333 Wrocław, ul. Powstańców Śląskich 2-4

lub na naszej stronie: MojDom.com.pl

Źródło: MojDom Deweloper Wrocław – Deweloper od 20 lat | Mojdom.com.pl

KB-beton
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments