Sport Cieszyn

Mikołajkowe skakanie młodych narciarzy. W Wiśle rywalizowały sportowe nadzieje

Fot. Sylwia Cieślar

Za nami kolejna edycja konkursu skoków „Mikołaj z Goleszowa”, którego organizatorem był Ludowy Klub Sportowy „Olimpia” Goleszów.

Impreza sportowa o wieloletniej tradycji ściągnęła na kompleks skoczni narciarskich w Wiśle Centrum 71 młodych sportowców, którzy rywalizowali ze sobą w 6 kategoriach.

Najlepsi zawodnicy otrzymali szklane puchary, nagrody i upominki ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Cieszynie oraz gminę Goleszów. Wszyscy, niezależnie od ostatecznego wyniku, otrzymali pamiątkowe medale i dyplomy.

– Z całego serca gratuluję wszystkim uczestnikom sobotniego konkursu. Wielkie brawa dla zwycięzców oraz reprezentantów naszej gminy. Słowa uznania kieruję natomiast do organizatorów oraz wszystkich zaangażowanych w organizację tej ważnej i rozwijającej sportowe talenty imprezy – powiedziała wójt Goleszowa Sylwia Cieślar.

Wyniki (źródło: SRiWR Olza)

Chłopcy (rocznik 2009-2011) – skocznia HS-20 (K-19)

1
Adam Pilch
WSS Wisła
239,5 pkt.
20,5 i 22,0 m
2
Karol Grzanka
LKS Olimpia Goleszów
235,4 pkt.
20,5 i 22,5 m
3
Michał Cieślar
WSS Wisła
218,1 pkt.
19,0 i 20,5 m
4
Wojciech Sikora
WSS Wisła
214,1 pkt.
18,5 i 21,0 m
5
Karol Knapik
WSS Wisła
213,5 pkt.
20,0 i 20,0 m
6
Beniamin Greń
WSS Wisła
206,8 pkt.
17,5 i 21,0 m
7
Jakub Gembala
SS-R LZS Sokół Szczyrk
200,2 pkt.
18,0 i 18,5 m
8
Paweł Pierzchała
WSS Wisła
195,3 pkt.
17,5 i 18,5 m
9
Jan Małyjurek
WSS Wisła
189,0 pkt.
16,0 i 19,0 m
Chłopcy (rocznik 2012-2023) – skocznia HS-20 (K-19)
1
Grzegorz Grzanka
LKS Olimpia Goleszów
236,0 pkt.
20,0 i 22,5 m
2
Wiktor Sosna
WSS Wisła
220,6 pkt.
18,0 i 21,5 m
3
Karol Kwiatkowski
LKS Klimczok Bystra
199,1 pkt.
19,5 i 17,5 m
4
Patryk Wisła
LKS Klimczok Bystra
198,0 pkt.
17,0 i 20,5 m
5
Bartosz Matuszny
WSS Wisła
195,6 pkt.
17,0 i 17,5 m
6
Michał Sobczyk
WSS Wisła
193,5 pkt.
16,5 i 18,5 m
7
Wiktor Czarnecki
SS-R LZS Sokół Szczyrk
187,6 pkt.
17,0 i 17,5 m
8
Antoni Śliwiński
LKS Klimczok Bystra
180,2 pkt.
16,5 i 17,5 m
9
Dawid Kmiecik
LKS Klimczok Bystra
176,9 pkt.
16,5 i 16,5 m
10
Karol Wisła
LKS Klimczok Bystra
168,8 pkt.
14,5 i 16,5 m
11
Grzegorz Wróbel
SS-R LZS Sokół Szczyrk
156,1 pkt.
14,0 i 15,5 m
12
Maciej Niemczyk
LKS Klimczok Bystra
155,9 pkt.
15,0 i 15,5 m
13
Szymon Kosiński
LKS Klimczok Bystra
118,5 pkt.
13,5 i 14,0 m
14
Jonáš Jonešík
TJ Rožnov pod Radhoštěm
118,2 pkt.
13,0 i 11,0 m
Chłopcy (rocznik 2014-2015) – skocznia HS-20 (K-19)
1
Patryk Waszek
LKS Olimpia Goleszów
220,9 pkt.
20,0 i 20,5 m
2
Dawid Włodyka
LKS Olimpia Goleszów
217,0 pkt.
20,5 i 19,5 m
3
Marek Matuszny
WSS Wisła
216,7 pkt.
19,5 i 19,5 m
4
Oliwier Mikliński-Pszonka
LKS Klimczok Bystra
210,9 pkt.
19,5 i 18,5 m
5
Arkadiusz Szturc
LKS Olimpia Goleszów
201,5 pkt.
18,0 i 19,5 m
6
Adam Nawrocki
WSS Wisła
174,5 pkt.
15,5 i 17,0 m
7
Mateusz Nawrocki
WSS Wisła
172,8 pkt.
16,5 i 17,0 m
8
Wojciech Gabrych
LKS Olimpia Goleszów
169,4 pkt
16,5 i 16,5 m
9
Michał Łaczny
LKS Klimczok Bystra
160,4 pkt.
16,0 i 14,5 m
10
Oliwier Michalczuk
WSS Wisła
157,0 pkt.
15,0 i 15,0 m
11
Mikuláš Pavlica
TJ Rožnov pod Radhoštěm
149,2 pkt.
14,0 i 15,0 m
12
Jan Podżorski
WSS Wisła
139,5 pkt.
13,5 i 14,0 m
13
Karol Aleksandrowicz
LKS Klimczok Bystra
121,0 pkt.
12,0 i 13,0 m
14
Filip Rus
LKS Klimczok Bystra
119,2 pkt.
11,5 i 12,5 m
Chłopcy (rocznik 2016 i młodsi) – skocznia HS-10 (K-9)
1
Aleksander Karpiński
LKS Klimczok Bystra
228,9 pkt.
10,0 i 10,5 m
2
Zbyněk Koleček
TJ Rožnov pod Radhoštěm
222,7 pkt.
9,5 i 10,0 m
3
Aleksander Olejniczak
WSS Wisła
214,4 pkt.
9,0 i 9,0 m
4
Kazimierz Ścisłowicz
LKS Klimczok Bystra
210,2 pkt.
8,0 i 9,0 m
5
Jakub Rawski
LKS Klimczok Bystra
174,2 pkt.
6,0 i 6,0 m
6
Tymon Trzopek
LKS Klimczok Bystra
171,9 pkt.
10,5 i 7,5 m
7
Radosz Mrózek
WSS Wisła
168,7 pkt.
7,5 i 7,0 m
8
Paweł Wróbel
SS-R LZS Sokół Szczyrk
163,9 pkt.
7,0 i 5,5 m
PK
Kacper Kluczewski
LKS Olimpia Goleszów
151,1 pkt.
4,5 i 4,5 m
9
Matouš Hnik
TJ Rožnov pod Radhoštěm
137,1 pkt.
3,5 i 3,0 m
10
Eliáš Pavlica
TJ Rožnov pod Radhoštěm
135,1 pkt.
3,0 i 3,5 m
PK
Gabriel Ciccotti
TJ Rožnov pod Radhoštěm
134,5 pkt.
3,0 i 3,0 m
11
Stanisław Lalik
LKS Klimczok Bystra
102,7 pkt.
1,0 i 1,0 m
12
Filip Tomasiak
LKS Klimczok Bystra
80,2 pkt.
1,0 i 1,0 m
Dziewczęta (Open) – skocznia HS-20 (K-19)
1
Lucie Němcová
TJ Rožnov pod Radhoštěm
193,3 pkt.
18,0 i 18,0 m
2
Wiktoria Kubas
WSS Wisła
181,4 pkt.
18,0 i 17,5 m
3
Sofiia Rybalka
WSS Wisła
169,1 pkt.
16,5 i 15,5 m
4
Maja Ścisłowicz
LKS Klimczok Bystra
168,7 pkt.
16,0 i 15,5 m
5
Wiktoria Michalczuk
WSS Wisła
160,9 pkt.
15,0 i 15,5 m
6
Noemi Greń
WSS Wisła
159,0 pkt.
16,0 i 14,0 m
7
Patrycja Kobielusz
WSS Wisła
146,8 pkt.
14,0 i 14,5 m
8
Emilia Błasiak
LKS Klimczok Bystra
144,3 pkt.
14,5 i 14,0 m
Dziewczęta (rocznik 2014 i młodsze) – skocznia HS-10 (K-9)
1
Justyna Niemczyk
WSS Wisła
253,1 pkt.
12,5 i 11,5 m
PK
Joanna Cieślar
WSS Wisła
221,6 pkt.
9,0 i 10,0 m
2
Zofia Wróbel
SS-R LZS Sokół Szczyrk
213,3 pkt.
8,5 i 9,0 m
3
Łucja Śliwińska
LKS Klimczok Bystra
203,9 pkt.
7,0 i 8,5 m
4
Paulina De Mulder
WSS Wisła
197,4 pkt.
7,5 i 8,0 m
5
Antonina Szpik
SS-R LZS Sokół Szczyrk
195,7 pkt.
7,0 i 7,5 m
6
Pola Ziętek
SS-R LZS Sokół Szczyrk
183,0 pkt.
6,0 i 7,5 m
7
Zofia Kobielusz
WSS Wisła
177,8 pkt.
6,5 i 6,0 m
8
Zofia Gluza
SS-R LZS Sokół Szczyrk
144,8 pkt.
3,5 i 4,0 m
9
Zofia Wisła
LKS Klimczok Bystra
135,0 pkt.
3,0 i 3,0 m
10
Terezie Marková
TJ Rožnov pod Radhoštěm
122,1 pkt.
2,0 i 2,0 m
11
Noemi Mrózek
WSS Wisła
112,2 pkt.
1,0 i 1,0 m
google_news
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments