Kultura i rozrywka Żywiec

Milówka: Koncert charytatywny dla Pauliny Zeman

Fot. ZSOiT Milówka

Już jutro (9 stycznia) w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Milówce odbędzie się koncert charytatywny dla Pauliny Zeman.

Koncert, który organizują uczniowie, rozpocznie się o 16.30 w sali gimnastycznej ZSOiT w Milówce. Uczniowie podkreślają, że chcą zebrać fundusze na rehabilitację swojej koleżanki Pauliny Zeman. To uczennica pierwszej klasy ZSOiT w Milówce. Od urodzenia cierpi na dziecięce porażenie mózgowe czterokończynowe i porusza się na wózku. Codziennie jest rehabilitowana, a podczas codziennych czynności wymaga opieki i pomocy innych osób.

Od najmłodszych lat lubię rysować i słuchać muzyki rozrywkowej. Jestem osobą radosną, towarzyską i otwartą. Znajomych i rodzinę zarażam uśmiechem i optymizmem. Chętnie poznaję nowych ludzi i jestem ciekawa świata. Mam też swoje pasje i zainteresowania. Najbardziej z przedmiotów szkolnych lubię język angielski. Moim marzeniem jest wyjazd na delfinoterapię, ale wiąże się to pobytem w ośrodku zagranicznym i dużymi kosztami. Wierzę jednak, że uda mi się zrealizować to pragnienie. Na moje leczenie można przekazać darowiznę lub 1 proc. podatku, umieszczając dopisek „Zeman Paulina Magdalena” fundacja „Zdążyć z pomocą” nr KRS 0000037904 – pisze między innymi o sobie Paulina Zeman.

KBszpital
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments