Sport Żywiec

Milówka: Turniej piłki nożnej Mitech Cup dla dziewcząt

Fot. TS Mitech Żywiec

Na 15 maja planowany jest I Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt o Puchar Prezesa Klubu MITECH CUP! Rozegrany zostanie on w kategoriach U12 i U15 na boisku Orlik w Milówce. Poszczególne szkoły z powiatu żywieckiego mogą zgłaszać swoje drużyny. Co ciekawe na zgłoszeniu skorzystać mogą i same szkoły!

Pierwotnie turniej planowany był na 27 marca, ale z uwagi na wprowadzone obostrzenia jego termin musiał zostać przesunięty. Piłkarskie zmagania dziewcząt rozgrywane będą 15 maja w dwóch kategoriach U12 (roczniki 2009 – 2012) od 9.00 oraz U15 (2006 – 2008) od 12.00. Każda ze szkół podstawowych będzie mogła zgłosić do dwóch ośmioosobowych drużyn w każdej z kategorii wiekowej. Zgłoszenia należy kierować w kategorii U15 do Agnieszki Spandel ([email protected]; tel. 665 223 997), a w U12 do Szymona Węglarza ([email protected]; tel. 667 284 696).

Turniej powinien również zainteresować dyrektorów szkół, bo każda z placówek, która wystawi drużynę otrzyma 40 litrów profesjonalnej farby Mitech na pomalowanie klasy w swojej szkole, w kolorze wybranym z palet farb i z dostawą do placówki! Każda z dziewcząt, która zagra, otrzyma medal i upominek rzeczowy, a trzy najlepsze drużyny puchary. Będą również nagrody indywidualne dla królowej strzelczyń, najlepszej bramkarki i najlepszej zawodniczki.

Organizator turnieju, który jest bezpłatny, to Towarzystwo Sportowe Mitech Żywiec.

KB_rasizm
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments