Bielsko-Biała Przygarnij mnie

Misiek marzy o własnym domu

Fot. Beata Stekla

Sympatyczny kudłacz na zdjęciu wabi się Misiek. Do Miejskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Bielsku-Białej trafił, gdyż jego pan ciężko zachorował i już nie będzie miał możliwości, aby się nim zajmować. Piesek musi więc pozostać w azylu i poszukać dla siebie nowego domu.

Nie powinno być to trudne, bowiem zwierzak ten składa się praktycznie z samych zalet. Ma około 7-8 lat i jak na swój wiek jest bardzo żywotnym pieskiem. Bardzo ładnie chodzi na smyczy i pięknie aportuje. Dla człowieka jest przyjacielem. Jedyny mankament stanowi to, że Misiek jest biegającym kłębkiem długiej sierści, co od przyszłego właściciela będzie wymagało odpowiedniej pielęgnacji. Opiekunowie psiaka ze schroniska podpowiadają jednak, że problem można łatwo rozwiązać, obcinając go na krótko. Prezentuje się wtedy równie ładnie, jak „ubrany” w długi włos.

Bielska placówka zaprasza chętnych do adopcji od poniedziałku do piątku między 11.00 a 16.00 (w czwartki wyjątkowo między 11.00 a 17.00), a w soboty od 11.00 do 14.00. Adres: ulica Reksia 48, telefon: 33/814-18-18, e-mail: schronisko@schronisko.bielsko.biala.pl, strona internetowa, Facebook.

1
Skomentuj

avatar
1 Komentarzy
0 Odpowiedzi
0 Śledzących
 
Najwięcej odpowiedzi
Najgorętsze komentarze
1 Komentarzy
Jorguś Ostatnio komentujący
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Jorguś
Gość
Jorguś

Ja też kiedyś marzyłem o własnym domu i go sobie musiałem wybudować a wy tu dla psa chcecie gratis 😀