Sport Żywiec

Mitech Żywiec zostaje w Ekstralidze!

Piłkarki Mitechu Żywiec podczas treningu. Fot. Paweł Szczotka

To wspaniała wiadomość dla kibiców Mitechu Żywiec, czyli najlepszej kobiecej drużyny piłki nożnej na Podbeskidziu. Piłkarska wizytówka Żywiecczyzny będzie nadal grać w Ekstralidze, czyli najwyższej klasie rozgrywkowej żeńskiego futbolu!

Przypomnijmy, że Mitech grał w Ekstralidze nieprzerwanie przez dziesięć sezonów, a w 2016 roku zdobył brązowy medal mistrzostw Polski. Niestety w minionym sezonie 2018/2019 żywiecka drużyna uplasowała się na przedostatnim jedenastym miejscu w tabeli, co wiązało się ze spadkiem do I ligi. Ale jak się okazuje Mitech pozostanie w Ekstralidze, bo z gry w tej klasie rozgrywkowej wycofała się ekipa AZS PSW Biała Podlaska.

Od PZPN otrzymaliśmy propozycję gry w Ekstralidze w sezonie 2019/2020 i zarząd naszego klubu zdecydował, aby ją przyjąć. Mówiąc krótko Mitech Żywiec będzie nadal grał w Ekstralidze! – podkreśla prezes Mitechu Jan Szupina.

1
Skomentuj

avatar
1 Komentarzy
0 Odpowiedzi
0 Śledzących
 
Najwięcej odpowiedzi
Najgorętsze komentarze
1 Komentarzy
Jan Ostatnio komentujący
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Jan
Gość
Jan

Super lepsze gra nisz tych marnych kopaczy poziomu A klasy podbeskidzia sam Boniek powiedział że tak niskiego poziomu jak nasza piłka nie ma na całym Świecie dlatego na to chodzi tylko ciemnota i wiocha.