Bielsko-Biała Cieszyn Czechowice-Dziedzice Żywiec Sucha Beskidzka Wadowice Przygarnij mnie Oświęcim

Młoda, energiczna i ciekawska – Kira szuka domu

Kira jest młodą, bardzo energiczną i żywiołową suczką. Na spacerze początkowo jest nieco przestraszona i onieśmielona – obawia się na przykład głośnych dźwięków…

Dość szybko jednak taki stan mija – uspokaja się, nabiera pewności siebie i robi się wręcz ciekawska. Zaczyna ją interesować wszystko dookoła, chce poznawać ludzi, inne psy, przedmioty, zapachy. Ma w sobie coś z teriera. Chętnie biega, więc byłaby świetnym kompanem dla aktywnej rodziny. Potrzebuje jeszcze trochę ćwiczeń, żeby lepiej chodzić na smyczy. Reaguje na komendy – siada, waruje, podaje łapę. Kira urodziła się w 2018 roku, jest krótkowłosym, średniej wielkości psem, ma w kłębie około 45 cm. Znaleziono ją styczniu tego roku w Górkach Wielkich. Jej numer ewidencyjny w cieszyńskim schronisku to 21/2020.

Informacje w sprawie adopcji oraz jak zostać domem tymczasowym lub wolontariuszem Fundacji „Lepszy Świat” można uzyskać pod numerami: 793555194 (Iwona), 782717771 (Kasia).

3
Skomentuj

avatar
3 Komentarzy
0 Odpowiedzi
0 Śledzących
 
Najwięcej odpowiedzi
Najgorętsze komentarze
3 Komentarzy
Wybawca JasiaM. LuterJasio Ostatnio komentujący
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Wybawca Jasia
Gość
Wybawca Jasia

Jasio szuka domu, tępy, pusty, prostacki… Chętnych na posiadanie mendy prosimy o kontakt pod numerem 112…

M. Luter
Gość
M. Luter

Pies jest najwierniejszym ze zwierząt i byłby bardzo drogi, gdyby nie był tak powszechny. Canis est fidelissimum animal et in mango pretio haberetur, si non esset tam vulgare.

Jasio
Gość
Jasio

Niech sobie szuka, ja też szukam domu i nigdzie o tym nikt nie pisze. Kundel ważniejszy od człowieka.