Młodziczki z Dębowca zajęły trzynaste miejsce w kraju

Na boiskach Monta Beach Volley Club w Warszawie odbył się Finał Mistrzostw Polski Młodziczek w siatkówce plażowej. W rywalizacji z powodzeniem wzięły udział Zuzanna Kowalska i Zofia Habarta z UKS Dębowianka, zajmując 13. miejsce.

W finale Mistrzostw Polski zagrały 32 najlepsze pary w Polsce. Zmagania trwały dwa dni. Zawodniczki z Dębowca pokonały 2-0 drużynę MKS Wieża Radków z województwa dolnośląskiego oraz 2-1 siatkarki z AS Trefl Gdańsk, które wywalczyły wcześniej pierwsze miejsce w województwie pomorskim. Niestety poległy w starciu z drużyną Łaskovii Łask oraz koleżankami z kadry Śląska, siatkarkami UKS Centrum Pszczyna, które finalnie zajęły odpowiednio 6. i 7. miejsce w Polsce. Miłym akcentem dla klubu z Dębowca był fakt, że zespół z Pszczyny prowadzi była zawodniczka i wychowanka UKS Dębowianka Agnieszka Szczypka.